Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سبک زندگی @ حیوانات خانگی @ حیوانات خانگی شما چه خدماتی را لازم دارند؟

حیوانات خانگی شما چه خدماتی را لازم دارند؟

by | 12 خرداد 1401 | حیوانات خانگی | 0 comments

به جرأت می‌توان گفت که بیماری حیوان خانگی به اندازه بیماری خود انسان آزاردهنده است. فقط کسانی که حیوان خانگی دارند و این مشکل را تجربه کرده‌اند متوجه این موضوع می‌شوند. اما این مشکل تا زمانی که حیوان خانگی خود را به دست یک کلینیک دامپزشکی معتبر و مورد اعتماد بسپارید به راحتی قابل حل است.

خدمات کلینیک حیوانات با تیپ چین

 برای راحتی شما و رفع نیازهای حیوانات خانگی، تیپ چینی خدمات کلینیک حیوانات را ارائه کرده است تا شما را با بهترین پزشکان و دامپزشکان، مجرب و با تجربه در ارتباط قرار دهد. کافی است از طریق اپلیکیشن یا وبسایت تیپ چینی و همچنین تلفنی سفارش خود را ثبت کنید تا متخصصین ما در اسرع وقت اظهار نظر کرده و اقدامات درمانی را برای بردن حیوان خانگی شما انجام دهند.

 نظافت و بهداشت

حیوانات خانگی اگر به درستی تمیز نشوند، می‌توانند ناقل بسیاری از بیماری‌ها باشند. با دامپزشک مشورت کنید و برنامه تمیز کردن حیوان خانگی خود را برنامه‌ریزی کنید. نکته مهم دیگر این است که از واکسیناسیون حیوانات خانگی غافل نشوید. اکثر حیوانات خانگی هر چهار ماه یکبار نیاز به مراجعه به دامپزشک دارند و از آنجایی که این موضوع مستقیماً با سلامت حیوان و شما ارتباط دارد، بهتر است از آن غافل نشوید. با توجه به موهای بلند سگ، انگل‌ها می‌توانند به پوست بچسبند یا موجودات را هنگام پیاده روی آن‌ها را گاز بگیرند و ممکن است متوجه این موضوع نشوید. پس همیشه بعد از پیاده روی پوست آن‌ها را چک کنید. اگر می‌بینید که سگ شما بیش از حد خراش می‌کند، فورا علت را پیدا کنید.

همچنین بخوانید  آیا خوردن شیر برای گربه ها ضرر دارد؟

 

چه زمانی حیوان خانگی خود را به کلینیک ببریم؟

پاسخ به این سوال ساده است. همه حیوانات خانگی به خصوص سگ و گربه باید حداقل دو بار در سال برای ویزیت و معاینه نزد دامپزشک برده شوند. سگ‌ها و گربه‌های واکسینه شده باید سالی یک بار واکسینه شوند. در اینجا مواردی وجود دارد که می‌توانید برای جلوگیری از بیمار شدن حیوان خانگی خود انجام دهید. و علائم بیماری آن‌ها: بی حالی و بی اشتهایی، بیش از 1 روز اسهال و استفراغ مداوم (بیش از 1 بار)، یا خونی سرفه کند، روش تنفس خود را تغییر دهد یا دهان خود را باز نگه دارد. هرگونه تغییر غیرطبیعی در پوست، چشم، گوش و سایر اندام‌ها علائم رفتاری غیرطبیعی، مانند کج کردن سر، چرخش و غیره. هر گونه تغییر در نحوه راه رفتن یا نشستن حیوان.

 

 آرایش برای حیوانات خانگی در خانه

نیاز به خدمات حیوانات خانگی در تهران چیست؟ طبق آمار در سال 2018 نزدیک به دو میلیارد حیوان خانگی شامل بیش از 900 میلیون سگ خانگی و 600 میلیون گربه خانگی و البته تعدادی پرنده و ماهی زینتی در جهان با انسان و به معنای خاص زندگی می‌کردند. 45 درصد از جمعیت جهان یک حیوان خانگی نگهداری می‌کنند. بر اساس یک سرشماری تنها در سال 1388 یک میلیون حیوان خانگی توسط خانواده‌های ایرانی در ایران نگهداری و مناسب سازی شده است و امروزه این تعداد به حدود 3 تا 4 میلیون سگ خانگی در ایران رسیده است و به همین ترتیب گربه‌های خانگی در کشور وجود دارد. با یک محاسبه سطحی و بر اساس تناسب نامتناسب، می‌توان گفت که بخش زیادی از این تعداد حیوان خانگی توسط شهروندان پایتخت نگهداری می‌شود. البته این خانواده‌های ثروتمند تهرانی نیز برای سلامت و تندرستی نیاز به خدمات بهداشتی و آرایشی دارند تا خانه و زندگیشان آلوده و پر مو و… نمی‌شود. بنابراین چیدمان حیوانات خانگی در تهران یکی از ضروریات و فضاهای شهری مورد نیاز این کلانشهر است.

همچنین بخوانید  افسردگی سگ | علائم، علل و درمان

 

 ارائه خدمات آرایشگاه سگ در تهران

عملاً به این دلیل که ساختار شهری، اجتماعی و خانوادگی کشور تغییر کرده است و جامعه ما با پدیده‌هایی مانند سالمندی یا سالمندی جمعیت، مهاجرت نسل جوان به خارج از کشور، مهاجرت جوانان از شهرهای کوچک و روستاها به کلان شهرهایی مانند تهران و همچنین بالا رفتن سن تغییر کرده است. خانواده‌های تک نفره و … تمایل و نیاز شهروندان به سازگاری و نگهداری از حیوانات افزایش یافته است و در این بین گربه‌ها و سگ‌ها دو گونه پرطرفدار برای پناه بردن به مردم هستند که قطعا نیاز به آرایشگر سگ دارند. البته با توجه به زندگی آپارتمان نشینی امروزی، چون به نظر می‌رسد گربه ها نسبت به سگ‌ها سروصدا و دردسر کمتری دارند، در انتخاب حیوان خانگی به آن‌ها توجه بیشتری می‌شود. حیواناتی مانند سنجاب، خرگوش و حتی میمون گاهی در خانه‌های تهران زندگی می‌کنند.

نیاز به آرایشگر سگ در تهران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مشکل تنها به حیوانات خانگی محدود نمی‌شود و جمعیت گربه‌ها در تهران از جمعیت حدود 4 شهر کشور و حتی بیشتر از جمعیت 3 کشور جهان است و برخی آمارها نشان می‌دهد که در تهران بیش از 4000 گربه ولگرد زندگی می‌کنند. خوشبختانه در سال‌های اخیر فرهنگ انسان دوستی با حیوانات مانند راه اندازی آرایشگاه سگ در تهران و آرایشگاه گربه در تهران در بین شهروندان ایرانی و تهرانی نیز جا افتاده است. من بارها در فضای مجازی دیده ام که چقدر زندگی، ظاهر و قیافه این حیوان‌ها قبل و بعد از آرایش چقدر تغییر می‌کند. واقعیت این است که یافتن مکانی برای اصلاح سگ در تهران یا آرایشگاه گربه در تهران کار سختی نیست و با یک جستجوی کلیدواژه ساده مانند آدرس یک آرایشگر سگ در تهران، لیستی از چندین مدل موی سگ از تهران را به شما معرفی می کنیم. آن‌ها در نقاط مختلف تهران قرار دارند.

همچنین بخوانید  بهترین نژاد گربه سیاه و سفید

 آدرس یک سالن سگ در تهران را پیدا کنید.

اگر به دنبال کلمات کلیدی مشابه خدمات حیوانات خانگی یا پرورش سگ در تهران هستید، آدرس و شماره تلفن چندین مرکز که این حرفه را انجام می‌دهند را نیز در همین سایت تیپ چینی پیدا خواهید کرد که برخی از آن‌ها حتی نیروی کار فهرست شده هستند. برای سهولت در یافتن قیمت مدل موی گربه‌ای در تهران و یا اگر به دنبال قیمتی ارزان برای آرایشگر سگ در تهران هستید، می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید. به هر حال درست است که نرخ‌های رسمی برای این کار وجود دارد و اعلام می‌شود، اما مانند مدل موی خودمان، بسته به افراد یا تقریباً هر سرویس دیگری می تواند از فردی به فرد دیگر کمی بالا و پایین شود و ما سعی می‌کنیم به شما کمک کنیم تا بهترین و صحیح ترین گزینه را برای آرایشگاه سگ تهران و آرایشگاه گربه تهران انتخاب کنید.

sinaks
sinaks
چطور بود؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط