Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگرمی
سلامت
سلامت عمومی
طراحی وبسایت
فضای مجازی
گردشگری
مارکتینگ
محیط زیست
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
خانه @ سبک زندگی @ گردشگری @ خرید ملک در ترکیه | جدیدترین شرایط خرید خانه در ترکیه و قیمت ها

خرید ملک در ترکیه | جدیدترین شرایط خرید خانه در ترکیه و قیمت ها

by | 8 آذر 1401 | گردشگری | 0 comments

کشور ترکیه از کشورهای همسایه در بخش شمال غربی کشور ایران است. این کشور از پیشرفت زیادی در طول دو دهه اخیر برخوردار بوده است. پیشرفت در این کشور از همه نظر افراد زیادی را ترغیب به مهاجرت و اخذ اقامت به طور دائم کرده است.

کشور ترکیه از مهاجرین خارجی استقبال کرده و از این افراد حمایت می‌کند. حمایت این دولت از اتباع خارجی و شرایط ویژه کشور ترکیه از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و رفاهی، جاذبه‌های گردشگری بی‌مانند در این کشور سبب شده است که علاوه بر توریست‌هایی که سالانه از این کشور آسیایی دیدن می‌کنند افراد زیادی به قصد مهاجرت و اقامت طولانی مدت به کشور ترکیه وارد شوند.

این کشور به افراد خارجی که به قصد تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… به این کشور می‌روند اقامت دائم کشور ترکیه را خواهد داد. خرید ملک و مسکن در کشور ترکیه یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور به شمار می‌رود که بعد از گذشت ۳ سال از زمان خریداری ملک می‌توان جهت کسب اقامت در این کشور اقدام کرد.

همچنین بخوانید  همه چیز درباره بوم گردی در ایران

سایت اعزام دانشجو از جمله موسسه‌های مهاجرتی است که با فعالیت طولانی مدت خود در امور مربوط به مهاجرت شما را از ابتدای مراحل اقدام به مهاجرت تا خرید ملک و سرمایه گذاری و پایان آن که اخذ اقامت کشور ترکیه است یاری می‌کند. با وجود وکلای مهاجرتی بی رقیب و متخصص در موسسه اعزام دانشجو یک مهاجرت رویایی خواهید داشت.

شرایط جدید خرید ملک در ترکیه

در گذشته شرایط خرید ملک در این کشور برای افراد غیر بومی ترکیه راحت‌تر و مناسب‌تر از شرایط کنونی بوده است. کشور ترکیه در گذشته در ازای خرید ملک یا املاکی به قیمت حداقل۲۵۰ هزار دلار به افراد خارجی امکان استفاده از خدمات کشور ترکیه به عنوان شهروند رسمی و قانونی به طور دائم را عطا می‌کرد.

اما اکنون شرایط به گونه دیگری است. در وضع قوانین جدید ترکیه در خصوص مهاجرین این کشور که هدف اخذ اقامت دائم این کشور از طریق انجام معاملات ملکی دارند به این صورت است که این اشخاص لازم است ملکی به قیمت ۴۰۰ هزار دلار و یا بالاتر خریداری کنند. فرد خریدار نباید به مدت ۳ سال اقدامی جهت فروش این ملک انجام دهد زیرا در این صورت دولت ترکیه با درخواست اقامت دائم این افراد موافقت نخواهد کرد.

همچنین بخوانید  تحصیل کارشناسی در آلمان، شرایط پذیرش و مدارک

بعد از گذشت سه سال از خرید ملک فرد می‌تواند با ارائه مدارک معتبر و قانونی که نشان‌دهنده مالکیت شخص و سرمایه گذاری او در ترکیه است اقامت این کشور را به دست آورد به عنوان شهروند رسمی در این کشور به زندگی خود ادامه دهد. خانواده فرد خارجی پس از دریافت مجوز اقامت این کشور به صورت قانونی می‌توانند به او ملحق شوند و آن ها هم تابعیت این کشور را دریافت کنند. لازم به ذکر است که فرزندان بالای ۱۸ سال مشمول این قانون نخواهند بود.

قوانین خرید ملک در ترکیه

افرادی که از تابعیت کشور ترکیه برخوردار نیستند می‌توانند جهت خرید هر گونه ملک با ارزش مسکونی، تجاری و اداری اقدام کنند و دولت ترکیه بر سر راه افراد خارجی مانعی در این خصوص قرار نداده است. این افراد می‌توانند پس از خرید ملک مورد نظر در ترکیه این ملک را به اجاره و یا فروش برسانند. اما افراد زیادی هستند که با هدف اقامت دائم این کشور و ادامه زندگی در آن ملکی را خریداری می‌کنند.

همچنین بخوانید  کار در ایتالیا، شرایط کاری بهترین مشاغل مورد نیاز ایتالیا

این افراد اجازه فروش ملک را به مدت سه سال نخواهند داشت. بعد از گذشت سه سال امکان اخذ اقامت دائم ترکیه برای این اشخاص فراهم خواهد بود. در صورت مطالعه این مطلب با هدف خرید ملک در ترکیه بهتر است با کارشناسان ما در موسسه اعزام دانشجو مشورت کنید. این کارشناسان با مشاوره مفید از وجود هر گونه ضرر مالی و اقدام نامناسب شما پیشگیری خواند کرد.

برای خواندن ادامه این مطلب به سایت اعزام دانشجو مراجعه کنید.

sahar-khalili
sahar-khalili

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط