Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بازی و سرگرمی
برنامه نویسی
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سلامت @ سلامت عمومی @ زانوبند زاپیامکس؛ فیزیوتراپی خانگی برای زانو درد!

زانوبند زاپیامکس؛ فیزیوتراپی خانگی برای زانو درد!

by | 24 مهر 1401 | سلامت عمومی | 0 comments

زانوبند زاپیامکس، زانوبندی آلمانی و تولید شرکت زایستورنیک بوده و در دردمان زانودرد و دردهای مرتبط با زانو بسیار موثر عمل می‌کند. زاپیامکس با امواج کار می‌کند و با تمامی زانوبندهای موجود در بازار متفاوت است.

شاید برای شما سوال باشد که چه چیزی باعث منحصر به‌‎ فرد شد‌ن زاپیامکس نسبت به دیگر زانوبندها شد‌ه است؟ زانوبند زاپیامکس، یک زانوبند نگه‌دارنده یا طبی نیست بلکه یک زانوبند چندکاره بوده که در دنیای درمانی و پزشکی بی‌نظر و بی‌همتاست.

تکونولوژی UIC در زانوبند زاپیامکس چیست؟

امواج زاپیامکس از نوع uic بوده که تلفیقی از سه تکنولوژی ultra sound, clock pulse, infrared therapy است. این سه تکنولوژی، اصلی‌ترین عامل بی‌نظیر بودن زانوبند زاپیامکس هستند. اگر برای شما سوال است، که این امواج چگونه می‌توانند درد و بیماری های مرتبط با زانو را درمان کنند؟ این مقاله مختص شما نوشته شد‌ه است.

همچنین بخوانید  زاپیامکس، زانوبندی مجهز به تکنولوژی UIC برای درمان مطمئن دردهای زانو

یکی از کاربردی‌ترین امواج موجود در زاپیامکس (infrared therapy) همان مادون‌قرمز است. بسیاری از افراد تصور اشتباهی نسبت به مادون‌قرمز دارند. این افراد بر این باورند که مادون‌قرمز باعث تخریب بافت و ابتلا به بیماری‌هایی مثل سرطان می‌شود. اشتباه نکنید! مادون قرمز یا همان انفراردتراپی از مفیدترین امواج کاربردی در علم پزشکی است. این بدین معناست که می‌توان گفت انفرارد یکی از بی‌عوارض‌ترین امواج موجود در علم پزشکی است.

چنانچه، درخصوص انفراردتراپی و روش درمان زانودرد اطلاعت کافی ندارید، لیست پایین برای شما تهیه شد‌ه است.

  • آرتروز زانو
  • آرتریت روماتید
  • شکستگی یا در رفتگی زانو
  • کشیدگی رباط ACL
  • پارگی مینیسک زانو
  • زانودرد ناشی از اضافه وزن
  • تصادفات شدید

با ارسال امواج انفرارد به عمق زانو باعث ترشح هورمون اندروفین می‌شود. یکی از سوالات متداول این است که اندروفین چه ارتباطی با درد زانو دارد؟ باید بدانید که اندرفین در کاهش درد بسیار موثر است.

همچنین بخوانید  آیا ممکن است یک دندانپزشکی خوب، ارزان باشد؟

اما اندروفین چگونه کار‌ می‌کند؟ اندروفین در حالت عادی از غده‌ فوق کلیه تولید می‌شود و همیشه مقدار کمی از آن در خون وجود دارد. امواج مادون‌ قرمز باعث افزایش ترشح اندروفین می‌شود که پس از رسید‌ن خون حاوی مقدار زیادی از اندروفین باعث بلاک یا خاموش شدن گیرنده‌های درد می‌شوند. غیر فعال شدن گیرنده‌های درد به منطور کاهش درد و التهاب زانو است.

خرید زاپیامکس؛ درمانی کم هزینه ولی قطعی برای زانو درد

برای بررسی دو تکنولوژی موجود در زانوبند UIC زاپیامکس می‌توانید به وب سایت‌های معتبر پزشکی مراجعه کنید. با بررسی دیگر تکنولوژی‌های موجود در زاپیامکس متوجه می‌شوید که استفاده پیوستـه و روزانه از پلاتینر خواص مفید دیگری را نیز به همراه دارد. این خواص عبارتند از: افزایش گردش خون، اکسیژن رسانی، ترشح اندروفین، ماساژ زانو، افزایش جنبش مولکولی و بیشتر شدن دما در زانو می‌شود.

همچنین بخوانید  آشنایی کامل با انواع مختلف کاندوم

اگر دیگر روش‌های درمان زانو درد مثل جراحی را با زانوبند زاپیامکس بررسی کنیم، متوجه برتری زاپیامکس خواهیم شد. بیشتر افراد بعد از جراحی، برای بهبود و نتیجه مطلوب گرفتـن از جراحی، حداقل به یک ماه یا بیشتر نیاز به استراحت دارند. اما شما بدون نیاز به مدت خواصی در زمان استراحت روزانه خود می‌توانید از زانوبند زاپیامکس استفاده کنید. از لحاظ صرف هزینه باید بدانید که هزینه خرید زاپیامکس یک دهم هزینه عمل جراحی است.

ariyanmedimax
ariyanmedimax
چطور بود؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط