Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بازی و سرگرمی
برنامه نویسی
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سلامت @ سلامت عمومی @ بررسی نوار تست قند خون کرسنس

بررسی نوار تست قند خون کرسنس

by | 14 مهر 1401 | سلامت عمومی | 0 comments

از اصلی‌ترین لوازم جانبی هر دستگاه تست قند خون، نوار های تست قند خون هستند. این محصولات یکبار مصرف، مرتبا باید خریداری شده و به همین جهت، انتخاب مرکز معتبر جهت خرید این کالا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
کشور کره جنوبی، به ارائه‌ی تجهیزات پزشکی با کیفیت شهرت دارد. یکی از برترین برندهای سازنده‌ی دستگاه تست قند خون و نوار های تست قند خون در این کشور، برند کرسنس است. این دستگاه، نتایج را با بالاترین دقت و سرعت ارائه می‌دهد. نتایج ارائه شده توسط این دستگاه از نتایجی مشابه با ازمایشگاه برخوردار هستند. در نتیجه نه تنها در منازل، بلکه در مراکز خدمات درمانی نیز از آن ها استفاده می‌شود.

همچنین بخوانید  10 راه برای پیشگیری و مدیریت کمردرد

نوار های تست قند خون کرسنس، محصولاتی انحصاری مخصوص به همین برند هستند. برای استفاده از دستگاه تست قند خون کرسنس، باید نوارهایی از همین برند خریداری شود. در غیر این صورت، نمی‌توان از سایر نوارهای تست برای آن استفاده نمود.
این نوارها مجهز به اتوکدینگ هستند. یعنی هر نوار دارای تراشه‌ای مخصوص به خود است؛ در نتیجه نیازی به وارد کردن دستی اطلاعات درون سیستم وجود ندارد. حضور الکترودهای قوی روی هر نوار، به میزان دقت نتایج، افزوده است.
برای شروع به کار این نوارها، به خون تازهی مویرگی احتیاج است. این خون می‌تواند از نوک انگشتان دست و سایر مناطق بدن باشد. مقدار خون مورد نیاز برای انجام این کار، 0.5 میکرو لیتر است. جنس جاذب نوار، کمک کرده است تا نیازی به فشار دادن انگشت دست روی نوار وجود نداشته باشد. بلکه تنها با نزدیک کردن قطره‌ی خون به نوار، خون جذب شده و می‌توان نوار را درون دستگاه قرار داد.
این نمونه‌ی خون تحت پردازش قرار گرفته و نتایج ظرف مدت 5 ثانیه و یا حتی کمتر، مشخص می‌شوند. این نتایج روی مانیتور دستگاه نمایش داده می‌شود.
نوارهای تست کرسنس، از حساسیت بالایی برخوردار هستند. این نوارها با:

  • قرار گرفتن در معرض نور خوشید
  • تماس دست خیس و یا هر گونه مایعات با بخش انتهایی آن
  • قرار داشتن در محیط های گرم ، سرد و مرطوب و …
همچنین بخوانید  شپش سر چگونه به وجود می آید؟نحوه درمان شپش سر
همچنین بخوانید  زگیل تناسلی زنانه چیست؟پیشگیری و درمان آن

فاسد می شوند. با فاسد شدن نوار، نمی‌توان از آن برای تست قند خون استفاده نمود و نتایج حاصل از آن از اعتبار ساقط می‌باشند. به همین دلیل، نحوه و شرایط نگهداری از آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.
به علت این میزان حساسیت نسبت به شرایط محیطی، نیاز است تا نوارهای تست از مراکزی خریداری شوند که کاملا معتبر بوده و تحت نظارت و تایید اداره‌ی کل تجهیزات پزشکی کشور هستند. در این شرایط، نوارها در محلی ایمن نگهداری شده، دارای تاریخ انقضای مطلوب بوده و از اصالت برند نیز برخوردار هستند.

Glucometr

Glucometr

چطور بود؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط