Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگرمی
سلامت
سلامت عمومی
طراحی وبسایت
گردشگری
مارکتینگ
محیط زیست
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
خانه @ دسته‌بندی نشده @ ویزای محقق آلمان، شرایط اخذ ویزای تحقیقاتی آلمان، مدارک، هزینه ها

ویزای محقق آلمان، شرایط اخذ ویزای تحقیقاتی آلمان، مدارک، هزینه ها

by | 6 آذر 1401 | دسته‌بندی نشده | 0 comments

استخدام محققین در آلمان

اگر می‌خواهید در آلمان تحقیق کنید؛ بهتر است زمانی که هنوز در کشور خود هستید به دنبال کار بگردید. چه در دانشگاه‌های آلمان، چه در مؤسسات تحقیقاتی و چه در صنعت آلمان، فرصت‌های تحقیقاتی بی‌شماری برای افراد ماهر خارجی وجود دارد.
در اینترنت، سایت‌های کاریابی بی‌شماری وجود دارد که امکان جستجوی شغل به خصوص در زمینه علمی و تحقیقاتی را برای شما فراهم می‌کند. لیستی از این سایت‌های استخدامی در سایت تحقیق در آلمان موجود است.

کمک‌های مالی و کمک‌های مالی برای محققان در آلمان

در اینجا میزان درآمد محققان بین‌المللی در آلمان و جایی که باید برای پروژه خود از حمایت مالی برخوردار شوید، آمده است. آگاه می‌شوید.

همچنین بخوانید  مهم ترین دلایل ضبط صدای اسپیکر مانیتورینگ توسط میکروفون

حداقل درآمد محققین در آلمان

برای کار به عنوان محقق در آلمان باید ثابت کنید که می‌توانید از خود حمایت کنید. در ایالت‌های مرکزی بادن-وورتمبرگ، باواریا، برمن، هامبورگ، هسن، نیدرزاکسن، نوردراین-وستفالن، راینلاند-فالتز، زارلند و شلزویگ-هولشتاین به حداقل حقوق خالص ۱۸۹۰ یورو در ماه نیاز دارید، و در مرکز ایالت‌های براندنبورگ، برلین، مکلنبورگ-فورپومرن، زاکسن، زاکسن-آنهالت و تورینگن شما به حقوق خالص ۱۶۱۰ یورو نیاز دارید.
در شرایط عادی، چنین میزان درآمدی نباید برای یک دانشمند بین‌المللی مشکل ساز باشد. محققان در آلمان طبق قرارداد‌های دسته جمعی حقوق می‌گیرند و اگر تمام وقت کار کنید به راحتی حداقل دستمزد را دریافت خواهید کرد. در وبسایت انجمن اساتید و مدرسان دانشگاه در آلمان می‌توانید از حقوق کارمندان علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی دولتی مطلع شوید.

کمک هزینه محققین در آلمان

شما همچنین می‌توانید تحقیقات خود را از طریق کمک‌های مالی تأمین کنید. اگر بخواهید پروژه‌ای را در آلمان برای مدت زمان مشخصی دنبال کنید، این کمک هزینه به ویژه ارزشمند است. بسیاری از مؤسسات به محققان بین‌المللی در همه رشته‌ها کمک مالی می‌کنند.

همچنین بخوانید  مودم های TD-LTE و هر آن چیزی که باید درباره آن ها بدانیم!

ویزای محقق آلمان

چیز‌های کمی هیجان انگیزتر از بررسی مدارک در آلمان وجود دارد. اینطور به قضیه نگاه کنید: زمان زیادی نمی‌گذرد که به آلمان می‌آیید و پروژه تحقیقاتی خود را دنبال می‌کنید. درخواست ویزا بزرگترین گام برای دستیابی به این هدف است. برای ورود به آلمان معمولاً نیاز به ویزای محقق آلمان دارید که در مرحله بعد با توجه به شرایط شما باید به اجازه اقامت تبدیل شود.

چه کسی به ویزای محقق آلمان نیاز دارد؟

کارشناسان ماهر سایر کشور‌ها برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند. به عنوان یک محقق می‌توانید برای ویزا درخواست دهید (بخش ۲۰ قانون اقامت آلمان). پس از آن می‌توانید اجازه اقامت دریافت کنید.

برای این کار باید شرایط زیر را داشته باشید:

  •  شما باید مدرک دانشگاهی از آلمان یا خارج از کشور داشته باشید.
  • قرارداد یا قرارداد میزبان را امضا کرده باشند.
  • باید بتوانید در آلمان از خود حمایت کنید. در صورتی که بتوانید گواهی قرارداد کار امضا شده یا تأییدیه کمک هزینه تحقیقاتی ارائه دهید، این شرایط تأیید می‌شود.
  • مجوز اقامت با هدف تحقیق حداقل یک سال اعتبار دارد. مگر اینکه دوره پروژه تحقیقاتی شما کوتاهتر باشد.
همچنین بخوانید  امنیت سایت های وردپرس

فرصت‌های بیشتر برای محققان بین‌المللی:

سایر تسهیلات برای انجام تحقیقات در آلمان از طریق ویزا‌های مختلف برای محققان بین‌المللی از کشور‌های خارج از اتحادیه اروپا فراهم می‌شود. در اینجا می‌توانید لیستی از آن‌ها را مشاهده کنید.

موقعیت مکانی برای خانواده‌ها

اگر متاهل هستید و فرزند دارید؛ شما از ابتدا این امکان را دارید که خانواده خود را به آلمان بیاورید. این برای محققان بین‌المللی آسان است. اطلاعات مربوط به عزیمت خود و خانواده‌تان به وطن جدید را از اینجا دریافت کنید.

در صورتی که شما نیز قصد دریافت ویزای محقق آلمان دارید، می‌توانید از سایت اعزام دانشجو در این زمینه کمک دریافت کنید.

mahsa
mahsa

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط