Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ بهترین ها @ 26 بهترین آهنگ غمگین خارجی

26 بهترین آهنگ غمگین خارجی

by | 7 دی 1402 | بهترین ها, موسیقی | 0 comments

آهنگ‌های خارجی گاهی حس بیشتری به ما می‌دهند. مهم نیست که آهنگ غمگین خارجی گوش کنیم، یا اهنگ‌های شاد و مخصوص باشگاه، به طور کلی آهنگ های خارجی وایب بهتری دارند و روی ما تاثیر بیشتری می‌گذارند! حال بیایید به لیست 26 بهترین آهنگ غمگین خارجی بپردازیم!

حتماً مقاله “۲۶ بهترین آهنگ های پاپ خارجی” را نیز مطالعه کنید.

1.امی واینهاوس  «بازگشت به سیاه»

امی واینهاوس  «بازگشت به سیاه»

26 آهنگ غمگین زیبا، که با امی واینهاوس شروع می‌شود:”بازگشت به سیاه”. هرگز بهتر از این آهنگ نمادین و ویدیوی تک رنگ آن سراغ نداریم.

2.Arctic Monkeys  “عشق یک جستجوی لیزری است”

Arctic Monkeys  "عشق یک جستجوی لیزری است"

در ظاهر، لیزرکوست باید یک روز عالی باشد. البته، این داستان غم انگیز بیشتر از آن است. الکس ترنر در اینجا از نظر غزلی دارای فرم معمولی درخشان است. این یک تصویر تلخ و ناامیدکننده از دل شکستگی است. وانمود می‌کنم که تو فقط یک عاشق بودی،» او می‌گوید – اما همه می‌دانیم که او خودش را مسخره می‌کند.

3.فرانک اوشن «خوب شنا کن»

فرانک اوشن «خوب شنا کن»

اشعار آهنگ موفقیت آمیز فرانک اوشن تصویری تاریک از مردی دلشکسته و داغون را ترسیم می‌کند که قصد دارد ماشین لینکلن خود را به داخل اقیانوس براند. ناامیدی روحی در بهترین حالتش.

4.بیتلز  «النور ریگبی»

بیتلز  «النور ریگبی»

شاهکار باروک پل مک‌کارتنی داستانی تاریک در مورد زنی را روایت می‌کند که «در کلیسا مرد و همراه با نامش دفن شد و هیچ‌کس نیامد». مک کارتنی در ابتدا قهرمان این آهنگ را خانم دیزی هاوکینز شادتر نامید.

5.Radiohead  «روح خیابانی»

حتی تام یورک فکر می‌کند که این یکی از غم‌انگیزترین آهنگ‌های ریدیوهد است و آن را به عنوان «تونل تاریک بدون نور در پایان» توصیف می‌کند. با این حال، زمانی که اخیرا توسط The Darkness بازخوانی شد، چندان غمگین به نظر نمی‌رسید.

همچنین بخوانید  چگونه می توانیم خواننده شویم؟

6.Blur  «این کم است»

Blur  «این کم است»

بریت پاپ همه چیز در مورد زانوهای بالا و چیزهایی از نوع «cor blimey, missus» نبود. این آهنگ غم انگیز از “Parklife” زیباترین آهنگ امیدوار کننده Blur است.

7.درمان “تصاویر شما”

درمان  "تصاویر شما"

چیزی زیادی در مورد این آهنگ نمی‌دانیم. با این حال، “Pictures Of You” چیز نسبتاً متروکی است که گفته می‌شود از آتش سوزی خانه‌ای الهام گرفته شده است که فقط عکس‌ها را در کیف پول او باقی گذاشته است.

8.پینک فلوید  “کاش اینجا بودی”

پینک فلوید  "کاش اینجا بودی"

بیگانگی موضوعی رایج در اشعار راجر واترز بود، اما او هرگز آن را به‌اندازه این آهنگ، آهنگ عنوان آلبوم سال 1975، به‌طور مختصر یا تلخ بیان نکرد. می‌گوید: «ما فقط دو روح گمشده‌ایم که سال به سال در یک تنگ ماهی شنا می‌کنیم.

۳۰ تا از بهترین آهنگ های عاشقانه خارجی

9.لب های شعله ور  “آیا متوجه می شوید؟”

لب های شعله ور  "آیا متوجه می شوید؟"

“اینکه هرکسی که می‌شناسید روزی خواهد مرد؟” وین کوین می‌پرسد. این واقعیت زندگی نیست که بخواهید در یک جشنواره به آن بپردازید. این غم انگیز است، اما در عین حال نشاط‌آور است، به خصوص تغییرات کلیدی به طرز بی‌شرمانه‌ای.

10.نیک دریک  «ماه صورتی»

نیک دریک  «ماه صورتی»

خود شخصیت تراژیک، موسیقی باشکوه نیک دریک به شکلی زیبا، آرام و بسیار انگلیسی از مالیخولیا وارد شد.

11.الکس ترنر پیلدرایور والتز

الکس ترنر  پیلدرایور والتز

از موسیقی متن درخشان «زیردریایی»، این آهنگ با برخی از بهترین اشعار آغاز می‌شود، همانطور که توسط شما، خوانندگان نقل شده است: «چهره ای از یک کرونومتر/در پشت یک قطره باران حک کردم». این یک تم بد است – او شنیده است که خانم می‌خواهد او را رها کند – با یک تغییر ریتمیک خیره کننده که از دبی داونر بودن آن جلوگیری می‌کند.

12.The Velvet Underground «Candy Says»

The Velvet Underground  «Candy Says»

یک فرد اجتماعی نیویورکی و عضو خانواده اندی وارهول نوشته شده است، در این آهنگ کوچک، ظریف و آهسته غم و اندوه و کمرویی را در زیر بیرونی پیدا می‌کند. شروع می‌شود: «کندی می‌گوید: «از بدنم متنفر شدم».

13.ملی “غم”

ملی "غم"

افسردگی چیز ساده‌ای نیست که بتوان در مورد آن صحبت کرد و یا درباره آن آواز خواند، اما این آهنگ تیره و تار The National به خوبی مارپیچ و کلاستروفوبیک به نظر می‌رسد. می‌گوید: «در جوانی غم مرا پیدا کرد، غم منتظر بود، غم پیروز شد.

همچنین بخوانید  بهترین سبک رهبری سازمانی کدام است؟

14.الیوت اسمیت  “سوزن در یونجه”

الیوت اسمیت  "سوزن در یونجه"

جدا کردن افکار مربوط به موسیقی الیوت اسمیت از افکار مربوط به مرگ غم انگیز او دشوار است. او همیشه مانند یک روح پریشان به نظر می‌رسید، و به خصوص در این مسیر ناامید، در فیلم The Royal Tenenbaums وس اندرسون تأثیر زیادی داشت.

15.خرس گریزلی “زندگی آهسته”

خرس گریزلی "زندگی آهسته"

همیشه شگفت‌انگیز است که موسیقی‌های فیلم Twilight چقدر خوب هستند. “ماه نو” شامل این قطعه چهار قطعه بروکلین با آواز ویکتوریا لگراند بود. این آهنگ در صحنه‌ای پخش می‌شود که بلا در آن غرق می‌شود. پس خوشحال کننده است!

16.کسابیان  «بوسه خداحافظی»

کسابیان  «بوسه خداحافظی»

«چشمانت را باز کن و چه می‌بینی؟ آخرین ایستاده، دستم را رها کن» می‌تواند تلخ‌ترین چیزی باشد که کسابیان نوشته است. آنها در حال و هوای نوستالژیک هستند و به روزهای راک اند رول نگاه می‌کنند که آنها را دیوانه کرده است. شما هنوز اندکی زندگی در وجودتان دارید، بچه‌ها!

17.مروارید جام  “سیاه”

مروارید جام  "سیاه"

گروه با وجود فشار زیاد از سوی لیبل، از انتشار آهنگ سیاه به عنوان تک آهنگ خودداری کرد. ادی ودر اظهار داشت که «آهنگ‌های شکننده توسط کسب و کار له می‌شوند. من نمی‌خواهم بخشی از آن باشم. من فکر نمی‌کنم که گروه بخواهد بخشی از آن باشد.» شما باید به او احترام بگذارید.

18.سیستم صوتی LCD  “همه چیزی که می خواهم”

سیستم صوتی LCD  "همه چیزی که می خواهم"

تمام جیمز مورفی «ترحم تو» و «اشک‌های تلخ تو» را می‌خواهد. همه ما می‌خواهیم اگر او LCD Soundsystem را راه اندازی کند و سال آینده یک جشنواره بزرگ را رهبری کند. چهارمین قطعه از آلبوم سال 2010 “This Is Happening” حاوی یکی از بزرگترین و عجیب‌ترین خطوط باس در تاریخ موسیقی است.

19.The Verve  “داروها کار نمی کنند”

The Verve  "داروها کار نمی کنند"

در مورد داروهای تفریحی بود یا دارو؟ این چیزی است که هرگز واقعاً مشخص نشده است. یک چیز قطعی است: این آهنگ به نوعی حس غم انگیز شیرین می‌آید که نقطه‌ی مقابل علامت تجاری The Verve بود.

20.شارون ون اتن  “ما خوب هستیم”

شارون ون اتن  "ما خوب هستیم"

ون اتن در یکی از دردناک‌ترین آهنگ‌های آلبوم متروک خود به نام Tramp می‌گوید: «به سختی تلاش می‌کنم نفس بکشم، سر بین زانوهایم بزنم/ دستم را بگیر و فشار بده، بگو من خوبم». “ما خوبیم” و “من خوبم” به قدری در این آهنگ تکرار می‌شوند که به نوعی مانترا برای عبور تبدیل می‌شوند.

همچنین بخوانید  بهترین کیف پول دوج کوین

21.جانی کش  “آسیب”

جانی کش  "آسیب"

اگرچه این کاور یک آهنگ ناین اینچ نیلز است، اما جانی کش فقید، ضربه‌ای را به این آهنگ وارد کرد. این صدای مردی بود که عشق واقعی خود را از دست داده بود و خود به مرگ خیره شده بود. گوش دادن زیبا و دردناک

22.نیل یانگ، «سوزن و آسیب انجام شده»

نیل یانگ، «سوزن و آسیب انجام شده»

هروئین در میان صحنه‌های کالیفرنیایی که نیل یانگ در آن میکس می‌کرد، رایج بود، و این آهنگ، که درباره گیتاریست Crazy Horse دنی ویتن نوشته شده است، مشاهده‌ای تلخ و دلخراش در مورد مصرف مواد مخدر است.

23.عطر جنیوس  “زنجیره زنگ زده”

عطر جنیوس  "زنجیره زنگ زده"

موسیقی Perfume Genius به قدری غم انگیز است که حتی او و بقیه مخاطبان در برنامه‌های زنده‌اش گریه می‌کنند. این آهنگی است برای مردی که معشوقش مرده است. او درخواست می‌کند که بعداً او را ببرند تا دوباره با هم باشند.

24.پورتی هد  “جعبه شکوه”

پورتی هد  "جعبه شکوه"

آهنگ گروه تریپ هاپ بریستول از اولین آهنگ باورنکردنی آنها به نام “Dummy” یک آهنگ عاشقانه مبهم و ناراحت کننده است. بت گیبون فریاد می زند: «من فقط می‌خواهم یک زن باشم. این یک سرود خواب‌آلود از شکست است که توسط بسیاری بازخوانی شده و در موسیقی‌های متن فیلم از جمله The Craft و Stealing Beauty استفاده شده است.

25.جونی میچل  «یک مورد از تو»

جونی میچل  «یک مورد از تو»

هرکسی که عشقش را از دست داده باشد، این آهنگ را گوش کند و چشمانش را به بیرون نریزد، یک روان پریش است. “اوه من می‌توانم یک مورد از تو را بنوشم عزیزم / هنوز روی پاهایم خواهم بود” – تحت الشعاع سطر اول قرار گرفته است – “درست قبل از اینکه عشق ما گم شود، گفتی من به اندازه یک ستاره شمالی ثابت هستم” .

26.نیک کیو  «مردم خوب نیستند»

نیک کیو  «مردم خوب نیستند»

غم انگیزترین سرود انسان دوستانه تمام دوران. عشق ناپدید شد. “اینطور نیست که در قلب آنها بد هستند، اگر می‌توانستند به شما می‌چسبیدند / اما این فقط مزخرف است عزیزم، مردم فقط خوب نیستند.”

admin
admin
چطور بود؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1
1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط