Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگرمی
سلامت
سلامت عمومی
طراحی وبسایت
گردشگری
مارکتینگ
محیط زیست
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش

انتشار رپورتاژ آگهی رایگان در یونویس

 

 

‌هر کسی که با دنیای دیجیتال مارکتینگ و مخصوصا سئو آشنا باشد، از اهمیت فوق‌العاده بک لینک‌ها بر روی آتوریتی یا اعتبار سایت خبر دارد. رپورتاژ آگهی یکی از روش‌های مرسوم گرفتن بک لینک است.

کسب‌وکارهایی که برای خود سایت دارند، علاوه بر این که باید بر روی کیفیت محتوا و موارد تکنیکال سایت خود از جمله سرعت سایت کار کنند و سایتی کاربرپسند را ایجاد کنند، با گرفتن بک لینک از دیگر سایت‌ها می‌توانند به افزایش اعتبار سایت خود کمک کنند و جایگاه خود را در گوگل بهبود بخشند. بدین صورت که با انتشار هر نوع محتوایی اعم از محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و … در سایتی که اعتبار و ترافیک نسبتا خوبی دارد، لینکی را درون آن محتوا قرار می‌دهند و به سایت خود ارجاع می‌دهند.

یکی از راه‌های گرفتن بک لینک از دیگر سایت‌ها، انتشار پست مهمان است. بسیاری از سایت‌ها در فضای اینترنت وجود دارند که از کاربران خود می‌خواهند تا برای آن‌ها تولید محتوا کنند. این سایت‌ها در ازای تولید محتوا، اجازه‌ی قرار دادن لینکی به سایت دیگر را درون محتوای آن‌ها می‌دهند. در روش پست مهمان، هر دو سایت سود می‌برند چرا که سایت اول بطور رایگان یک محتوای خوب بدست آورده است و سایت دوم بک لینک رایگان دریافت کرده است.

اما متاسفانه در کشور ما تعداد سایت‌هایی که پست مهمان قبول می‌کنند کم هستند و صاحبین سایت‌ها برای گرفتن بک لینک‌های بیشتر از رپورتاژ آگهی استفاده می‌کنند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

 

بسیاری از سایت‌ها در ازای انتشار پست مهمان در سایتشان، هزینه دریافت می‌کنند که اصطلاحا با نام رپورتاژ آگهی شناخته می‌شود. رپورتاژ آگهی به این منظور ایجاد می‌شود که برای سایت و بیزینس شما Brand Awareness  یا آگاهی از برند ایجاد می‌کند و محصولات و خدمات را به دیگران معرفی می‌کند و ترافیک بیشتری را به سمت سایت مهمان هدایت می‌کند. علاوه بر آن، در صورت ساختن بک لینک‌های اصولی، سئوی سایت شما نیز تقویت می‌شود و جایگاه آن در صفحه نتایج جستجو بهبود می‌یابد.

 

در هر حوزه‌ای و در هر موضوعی که سرچ کنید، تمام سایت‌هایی که در صفحه یک نتایج جستجو هستند، از سایت‌های معتبر بک لینک گرفته‌اند. بنابراین برای اینکه وارد رقابت با سایت‌های رقیب شوید، لازم است که استراتژی مفیدی برای بک لینک‌های خود نیز داشته باشید.

محتوای رپورتاژ باید به گونه‌ای باشد که آموزنده باشد و توجه خواننده را به لینک‌های داخل خود جلب کند، در عین حال حالت تبلیغاتی نداشته باشد؛ چرا که کاربران نسبت به محتواهای تبلیغاتی موضع‌گیری می‌کنند و توجه کمتری از خود نشان می‌دهند. رپورتاژ آگهی با هدف معرفی خدمات و محصولات منتشر می‌شود که در اکثر مواقع لینکی هم درون آن قرار داده می‌شود.

رپورتاژ آگهی ممکن است بصورت تصویری و ویدئویی هم در سایت‌های مختلف منتشر شود اما مرسوم‌ترین شکل آن، محتوای متنی است.

رپورتاژ آگهی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

فرقی ندارد که شما رپورتاژ خود را بصورت رایگان منتشر می‌کنید یا بابت آن هزینه‌ای به صاحبان سایت‌های میزبان پرداخت می‌کنید؛ در هر صورت در محتوایی که برای رپورتاژ تحویل می‌دهید باید نکات زیر رعایت شده باشند:

 • محتوای شما حتما باید یونیک و غیرکپی باشد. مخصوصا اگر از چندین سایت برای انتشار رپورتاژ آگهی برای گرفتن بک لینک استفاده می‌کنید، به هیچ عنوان از مطالب تکراری استفاده نکنید. گوگل، موتور جستجوی هوشمندی است و حساسیت زیادی بر روی مطالب کپی دارد.

 

 • محتوایی که می‌نویسید حتما باید جذاب و آموزنده باشد و نیازی از کاربر را برطرف کند و کمتر جنبه تبلیغاتی داشته باشد.

 

 • از تیترها و عنوان‌های جذاب استفاده کنید و حتی‌الامکان مقاله خود را سئو محور بنویسید.

 

 

 • موضوع محتوایی که می‌نویسید حتما باید مرتبط با سایت شما و محصولات و خدمات شما باشد.

 

 • از تکرار بیش از حد کلیدواژه‌ها پرهیز کنید و به تعداد معقول از آن‌ها استفاده کنید. همچنین از انکرتکست‌ها بصورت هوشمندانه در میان متن‌ها و پاراگراف‌ها استفاده کنید.

 

در صورت رعایت موارد بالا در انتشار رپورتاژ آگهی‌هایتان، شما محتوای باکیفیتی را تولید می‌کنید که در نتیجه‌ی آن، بک لینک معتبر و باکیفیتی نیز برای سایت شما لحاظ می‌شود و همین بک لینک، بر سئوی سایت شما تاثیر می‌گذارد و رتبه سایت شما را در گوگل ارتقاء می‌بخشد.

  مزایای انتشار رپورتاژ آگهی

   

  خواه ناخواه برای اینکه در فضای اینترنت قد علم کنید و سایت خود را به کاربران و مشتری‌های احتمالی خود بشناسانید، باید از طریق دیجیتال مارکتینگ وارد عمل شوید. همانطور که در پاراگراف‌های قبلی نیز اشاره شد، انتشار رپورتاژ آگهی رایگان و یا غیر رایگان و گرفتن بک لینک از دیگر سایت‌های معتبر می‌تواند روند پیشرفت شما را تسریع کند. از جمله مزایایی که انتشار رپورتاژ آگهی می‌تواند برای شما داشته باشد عبارتند از:

   

  • ایجاد آگاهی از برند و رشد برند برای کسب‌وکارها: وقتی از طریق انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های معتبر به معرفی خدمات و محصولات و کسب‌وکارتان می‌پردازید، کاربران زیادی با نام برند شما مواجه می‌شوند و اسم برند شما در ذهنشان باقی می‌ماند. در نتیجه اگر با کمپین‌های مختلف همین روند را ادامه دهید، اعتبار بیشتری برای برندتان خواهید ساخت.

   

  • رشد مخاطبان و گرفتن ترافیک بیشتر: هر چه بیشتر در معرض دید باشید، مخاطبان بیشتری کنجکاوند تا به سایت شما سر بزنند. بنابراین ترافیک ورودی به سایت شما نیز افزایش خواهد یافت.

   

  • افزایش اعتبار سایت: با گرفتن بک لینک از سایت‌های معتبر و همچنین افزایش ترافیک ورودی به سایت شما، گوگل نیز به سایت‌تان اعتماد خواهد کرد و آتوریتی یا اعتبار شما را افزایش خواهد داد. که در نتیجه این امر، رتبه بهتری از آن سایت شما خواهد شد.

  انتشار پست مهمان رایگان در یونویس

  یونویس بستر قابل اعتمادی است که امکان انتشار رپورتاژ آگهی رایگان را برای دیگر سایت‌ها فراهم کرده است و در صورتی که مقالات ثبت شده در پنل کاربری یونویس، استانداردهای مورد نظر سایت را رعایت کرده باشند، به آن‌ها بک لینک رایگان (لینک فالو) تعلق خواهد گرفت.

  یونویس هم به فکر خوانندگان است و هم به فکر صاحبین مشاغل. هدف یونویس کمک به کسب‌وکارهای آنلاین برای گرفتن بک لینک و افزایش اعتبار آن‌ها در نزد گوگل است. همچنین کمک به سایت‌های مختلف در حوزه‌های کاری متفاوت برای معرفی سرویس‌ها و  خدمات خود به مخاطبان هدفشان و تبدیل آن‌ها به مشتری ‌های بالقوه. از طرفی رفع نیازهای مخاطبان نیز سرلوحه کار ماست. ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا با گزینش مطالب بروز و مفید، در راستای رفع نیازها و سوالات کاربران و بازدیدکنندگان سایت، قدم برداریم و با انتشار محتواهای باکیفیت از آن‌ها استقبال کنیم.

   

  شرایط انتشار پست مهمان رایگان در یونویس

   

  فراموش نکنیم که کاربران به سایت‌هایی اعتماد می‌کنند که بدون حاشیه و بدون گزافه گویی به رفع نیاز آن‌ها می‌پردازند و محتوای باکیفیت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. از این رو دغدغه یونویس هم انتشار محتواهایی است که ارزش خواندن دارند. بنابراین از تمامی تولیدکنندگان محتوایی که اقدام به ثبت مقاله در یونویس می‌کنند خواهشمندیم بمنظور تایید انتشار رپورتاژ آگهی رایگان در یونویس، نکات زیر را در مقالات خود رعایت کنید:

   

  1. مقالات باید غیرکپی و یونیک باشند. (برای چک کردن کپی بودن یا نبودن مقالاتتان می‌توانید از سایت plagiarismdetector.net استفاده کنید.)

  2. حداقل تعداد کلمات مورد تایید، 600 کلمه است.

  3. از قرار دادن بیش از 2 لینک در مقاله خود خودداری کنید. در صورت وجود بیش از 2 لینک، بنا به صلاحدید تیم ویرایش محتوای یونویس، لینک‌های اضافی حدف خواهند شد.

  4. از نوشتن مقالاتی که صرفا جنبه‌ی تبلیغاتی دارند خودداری کنید. موضوعاتی را انتخاب کنید که مرتبط با سایتتان باشند و مطالب مفید و آموزنده‌ای را به خواننده ارائه دهند.

  برای آشنایی بیشتر با قوانین انتشار رپورتاژ آگهی در یونویس، به صفحه راهنما مراجعه کنید.

   

  در صورت رعایت نکات بالا، پست مهمان شما در یونویس منتشر می‌شود و لینک فالو به شما تعلق خواهد گرفت.