Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سبک زندگی @ خانه و دکوراسیون @ 11 ایده و طرح اتاق ناهارخوری مدرن

11 ایده و طرح اتاق ناهارخوری مدرن

by | 8 بهمن 1402 | خانه و دکوراسیون | 0 comments

آیا رویای ناهار خوری در اتاقی را دارید که نشان دهنده شخصیت و سبک منحصر به فرد شما باشد؟ آماده شوید تا به ایده‌های اتاق ناهارخوری مدرنی که فضای شما را متمایز می‌کند، نگاه کنید! از دیزاین خاص و منحصر به فرد خانوادگی گرفته تا طراحی های مدرن را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله “33 ایده برای بزرگتر نشان دادن پذیرایی خانه شما” را مطالعه کنید.

طراحی اتاق ناهارخوری مدرن خود را شروع کنید

طراحی داخلی اتاق ناهارخوری مدرن زمانی می‌‎تواند چالش برانگیز باشد که بخواهید بین الزامات یک فضای منسجم و شیک تعادل ایجاد کنید. با این وجود، در نظر گرفتن اصول اولیه مکانی عالی برای شروع است. اینها شامل سبک، طرح رنگ، مبلمان، نور و دکور شما می‌شود. برای داشتن ظاهری مدرن، ایده خوبی است که به مبلمان شیک، رنگ‌های خنثی و تمرکز روی کارکردها متمایل شوید.

طراحی اتاق ناهارخوری مدرن

ایده های زیبا و کاربردی اتاق ناهارخوری مدرن

طراحی اتاق ناهارخوری مدرن درجه یک می‌تواند هر فضایی را به یک فضای داخلی دلپذیر و شیک تبدیل کند. در حالی که اتاق‌های ناهارخوری رسمی در خانه‌های معاصر تکامل یافته‌اند، هنوز هم یک چیز لوکس محسوب می‌شوند. بنابراین، آنها باید با فکر تزئین و طراحی شوند. با استفاده از این ایده‌ها در اتاق ناهار خوری خود، در کمترین زمان فضای زیبایی شناختی خواهید داشت. بنابراین، از تصاویر الهام بخش زیر، سرنخ بگیرید!

همچنین بخوانید  بهترین متریال برای لوله کشی خانه چیست؟

1. حداقل طراحی را حفظ کنید

حداقل طراحی را حفظ کنید

مینیمالیسم گرم کلید طرح‌ها و ایده های اتاق غذاخوری مدرن است. روی سادگی، کاربردی بودن و خطوط تمیز تمرکز دارد. در نتیجه، اتاق شما بدون شلوغی خواهد بود و طراحی بدون دردسر خواهد بود. علاوه بر این، با رعایت اصول مینیمالیسم، می‌توانید فضایی جذاب و کاربردی ایجاد کنید. برخی از نکات عبارتند از استفاده از یک طرح رنگ ساده، توجه به نور و انتخاب مبلمان با خطوط باریک.

2. طرح رنگ خود را ساده کنید

طرح رنگ خود را ساده کنید

رنگ‌های خنثی، تک رنگ یا بلوک ساده که رنگ‌های پررنگ را می‌پاشند در یک اتاق ناهارخوری مدرن بهترین عملکرد را دارند. به این ترتیب، سایر عناصر طراحی در اتاق ناهارخوری شما با حفظ ظاهری تمیز ظاهر می‌شوند. همچنین مواد ارگانیک را برای بافت و گرمای بیشتر در فضای خود بگنجانید.

3. با طراحی چراغ میز ناهارخوری خود جسور باشید

چراغ میز ناهارخوری

با نورپردازی خود اعلام وجود کنید! به عنوان افزودنی جسورانه به اتاق ناهارخوری شما، وسایل روشنایی باید تکمیل کننده زیبایی فضای شما باشند. می‌توانید با یک چراغ میز ناهارخوری مدرن یک ویژگی جذاب ایجاد کنید. به یک لوستر مولکولی یا آویز نامتقارن فکر کنید. علاوه بر این، ترکیبات غیرمعمول مواد، مانند شیشه و چوب یا فلز و پارچه، تأثیر بصری حتی جسورانه‌تری خواهند داشت.

بهترین نکات نورپردازی خانه که باید بدانید

4. به طرح های پایدار نگاه کنید

طرح های پایدار

راه‌های زیادی برای گنجاندن شیوه های سازگار با محیط زیست در طراحی های اتاق غذاخوری مدرن وجود دارد. انتخاب مواد پایدار یکی از اصلی‌ترین و ساده‌‍ترین راه‌ها برای انجام این کار است. شما همچنین می‌توانید مبلمان را تغییر دهید، گیاهان را داخل خانه بیاورید و از نورپردازی کم مصرف استفاده کنید. در نتیجه، طراحی اتاق ناهار خوری می‌تواند هم جذاب و هم از نظر محیطی سازگار باشد.

5. از ویو بیرون استفاده کنید

ویو بیرون

طراحی مفهوم باز یکی از ویژگی‌های محبوب اتاق های غذاخوری مدرن است. چنین چیدمانی جریانی مداوم را از منطقه غذاخوری به فضاهای دیگر خانه شما تشویق می‌‌کند. علاوه بر این، انتخاب یک چیدمان جریان آزاد اجازه می‌دهد تا فضا و احساسی مطبوع داشته باشید. به علاوه، شما یک تعامل یکپارچه بین مناطق مختلف خانه خود خواهید داشت.

همچنین بخوانید  10 مزیت برتر کفپوش چوبی

6. مبلمان اتاق غذاخوری مدرن منحصر به فرد را انتخاب کنید

مبلمان اتاق غذاخوری مدرن منحصر به فرد

مبلمان اتاق ناهارخوری مدرن شما باید منحصر به فرد باشد و مطابق با سلیقه شما باشد. بنابراین، به دنبال سرویس‌های غذاخوری مدرن با اشکال مختلف و پایه‌های غیرعادی باشید تا به فضای خود شخصیت ببخشید. همچنین می‌توانید سبک‌ها، مواد و بافت‌های مختلف را با هم ترکیب کنید تا ظاهری پویا ایجاد کنید. از میز ناهار خوری شروع کنید، سپس صندلی‌هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندازه آن باشد. با این حال، مهم است که با حفظ یک سبک کلی منسجم، هماهنگی در فضای داخلی خود را تضمین کنید.

7. دکور مدرن میز ناهارخوری

دکور مدرن میز ناهارخوری

مطمئن شوید که دکوراسیون مدرن شما براق، مینیمال و کاربردی است. دکوراسیون میز می‌تواند رنگارنگ یا خنثی باشد. هر کدام که طرح و سبک کلی خانه شما را تقویت کرده و پشتیبانی می‌کند. اما برای داشتن ظاهری بدون درهم و برهمی، دکوراسیون را فقط به چند مورد اختصاص دهید. در نتیجه، یک زیبایی شناسی پیچیده مکمل ست‌های غذاخوری مدرن شما خواهد بود.

8. صندلی های غذاخوری مدرن

صندلی های غذاخوری مدرن

طراحی داخلی زیبای شما به صندلی های ناهارخوری مدرن برای هماهنگی نیاز دارد! بنابراین، هنگام انتخاب صندلی ایده آل، سبک کلی فضای خود را در نظر بگیرید. صندلی‌هایی را با خطوط تمیز انتخاب کنید تا با یک میز شیک و مدرن مطابقت داشته باشند یا از مواد طبیعی مانند چوب یا چوب خیزران برای ظاهری ارگانیک‌تر استفاده کنید. همچنین نسبت‌ها را در نظر داشته باشید. ارتفاع و عرض صندلی‌ها باید متناسب با شکل میز باشد. در نهایت، از طریق اثاثیه یا خطوط متمایز صندلی، استعداد شخصی را به ارمغان بیاورید.

همچنین بخوانید  33 ایده برای بزرگتر نشان دادن پذیرایی خانه شما

9. آثار هنری اتاق غذاخوری مدرن

آثار هنری اتاق غذاخوری مدرن

دیوارهای خود را تعریف کنید، ارتفاع بصری را اضافه کنید و با آثار هنری یک فضای ناهارخوری بصری جذاب ایجاد کنید. اما ابتدا مطمئن شوید که آثار هنری شما با طرح رنگ و سبک شما هماهنگ است. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانید هنر و دکوراسیون چشم نوازی را انتخاب کنید که سلیقه شما را به زیبایی منعکس کند.

نحوه نمایش آثار هنری نیز می‌تواند نتایج متفاوتی داشته باشد. به عنوان یک بیانیه واحد، یک بیانیه هنری جسورانه ارائه خواهید کرد. در مقایسه، یک سه گانه افقی دیوار اتاق ناهارخوری شما را به صورت بصری کشیده و نگاه شما را به داخل طرح می‌کشاند. از طرف دیگر دیوارهای گالری عمودی هوای غیر متعارف و التقاطی دارند و در عین حال ارتفاع دیوار را افزایش می‌دهند.

10. فضای ذخیره سازی مناسب

فضای ذخیره سازی مناسب

ذخیره سازی عملی برای یک منطقه غذاخوری مدرن مهم است. بوفه‌ها، قفسه‌ها و کابینت‌ها را به عنوان راه حل‌های ساده در نظر بگیرید. در نتیجه، شما یک فضای کاربردی و مرتب دارید. علاوه بر این، به رنگ‌ها، پوشش‌ها و بافت‌های مورد استفاده در محلول‌های ذخیره‌سازی فکر کنید. این فضاها نه تنها به عنوان یک راه حل، بلکه به عنوان قطعات تزئینی نیز عمل می‌کنند.

11. در ایده های اتاق ناهارخوری مدرن خود جسور باشید

ایده های اتاق ناهارخوری مدرن

با افزودن رنگ‌ها یا طرح‌های برجسته به فضای غذاخوری خود، مدرنیسم را جشن بگیرید. این نقاط پر جنب و جوش، عمق، ابعاد و جذابیت بصری را به فضای شما می‌بخشد. این می تواند به صندلی‌های رنگارنگ، یک فرش جسورانه یا آثار هنری روشن تبدیل شود. پس از همه، شما می‌توانید اتاق غذاخوری خود را با یک بیانیه هیجان انگیز تبدیل کنید!

admin
admin
چطور بود؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط