Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آرایشی/بهداشت
آشپزی
آموزشی
آی تی
ادبی
استارتاپ
اقتصاد
امور زنان
بازی‌های کامپیوتری
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
پزشکی
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
تکنولوژی و صنایع
جامعه شناسی
حقوق
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
خانواده
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
روایت‌های شخصی
رویدادها
زندگی نامه
سئو
سبک زندگی
سرگرمی
سلامت
سلامت عمومی
سیاست
سیاسی/اجتماعی
سینما و تئاتر
صنایع
طراحی وبسایت
عکاسی
علم روز
علمی
فرهنگ
فضای مجازی
فلسفه
گردشگری
مارکتینگ
محیط زیست
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
مسائل روز
مطالب داغ
معماری و ساختمان سازی
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
موفقیت
نقد ادبی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
خانه @ تکنولوژی @ تکنولوژی و صنایع @ آیا سلفون کش یک وسیله ضروری برای خانه و آشپزخانه است؟

آیا سلفون کش یک وسیله ضروری برای خانه و آشپزخانه است؟

by | 2 خرداد 1401 | تکنولوژی و صنایع, خانه و دکوراسیون | 0 comments

امروزه بسیاری از وسایل منزل و آشپزخانه راحتی و سهولت بیشتری به زندگی ما داده‌اند و می توان گفت زندگی را به مراتب آسان تر از گذشته کرده‌اند. شاهد هستیم وسایل ضروری منزل روز به روز بیشتر شده است. شاید اگر 10 سال پیش درباره سلفون از کسی سوال می‌شد قطعا یا شناختی نداشت و یا اگر شناختی داشت آن را از ضروریات آشپزخانه خود نمی‌دانست ولی در حال حاضر سلفون یکی از ضروریات هر خانه و آشپزخانه است و کدبانوی هر خانه‌ای برای تازه نگه داشتن مواد غذایی میوه و سبزیجات قطعا از سلفون استفاده می‌کند. حال وسیله‌ای که با آن سلفون بکشند (سلفون کش) نیز به عنوان کالای مکمل محسوب شده و جزو وسایل ضروری هر خانه است.

آیا سلفون کش برای خانه و آشپزخانه ضروری است؟

سال‌هاست که سلفون محافظ غذا جزء لاینفک هر خانه و آشپزخانه است. از خانه گرفته تا رستوران‌ها و قنادی، طباخی و صنایع بسته بندی قارچ، آشپرخانه …. از سلفون محافظ غذا برای بسته بندی غذا، میوه، ظروف دسر و سالاد قارچ استفاده می‌کنند. بسته بندی ظروف مرغ و گوشت و سبزیجات قارچ گرفته تا بسیاری چیزهای دیگر همه و همه هنگام بسته بندی نیاز ب سلفون دارد. البته معمولا استرچ کش (سلفون کش) بیشتر در مغازه‌های شیرینی فروشی، طباخی‌ها دیده می‌شود که از نوع سلفون کش های نیمه اتوماتیک برقی است و قیمت بسیار بالایی دارد و خرید آن برای خانه اصلا مقرون به صرفه نیست. حال می‌خواهیم این سوال را مطرح کنیم که آیا خرید یک دستگاه سلفون کش برای خانه ضروری است و چرا باید در خانه یک سلفون کش داشته باشیم؟

مردم اکثرا هر بار که می‌خواهند چیزی را سلفون کشی کنند زمان زیادی را صرف پیدا کردن سر سلفون می‌کنند. از آنجا که ضخامت سلفون کم است، پیدا کردن سر رول نیز کار آسانی نخواهد بود و هر بار مشکلات زیادی را برای مصرف کننده و کاربر به وجود می آورد و به همین دلیل داشتن وسیله‌ای که در سلفون کشی به ما کمک کند اهمیت دوچندان دارد .

فرض کنید تعداد زیادی ظروف غذا و یا سبزی وجود دارد که می خواهید روی آن‌ها سلفون بکشید. شما قطعا نیاز به کسی دارید که به شما کمک کند تا این ظروف را سلفون کشی کنید. چرا که هم اگر خودتان تنهایی بخواهید این ظروف را استرج بکشید قطعا زمان زیادی از شما تلف خواهد کرد و هم اینکه شما با همکاری فردی دیگر این کار را انجام دهید! در نقطه اول هم با یک کارد تیز یا تیغ پس از کشیدن سلفون روی ظروف آن را قطع کنید و از طرف دیگر مواظب سر سلفون باشید. به همین دلیل زمان شما کاملا به هدر خواهد رفت و سرعت شما قطعا پایین خواهد آمد! شاید پس از کلی تلاش در آخر نتوانید به خوبی سلفون کشی ظروف را انجام دهید و یا کلی سلفون هدر دهید!

حالا فرض کنید شما یک دستگاه سلفون کش خانگی داشته باشید و در هنگام سلفون کشی از آن کمک بگیرید. به راحتی سلفون کش را مقابل خود می‌گذارید و ظرف را کنار دستگاه سلفون کش گذاشته و یکی یکی ظروف را بسته بندی و سلفون کشی می‌کنید. به همین راحتی!

شما برای هر بار استفاده نیازی به پیدا کردن ابتدای سلفون ندارید و دوما سرعت بسته بندی کاربر را بسیار بالا می‌برد و او می‌تواند با صرف اندک زمانی هر آنچه بخواهید بسته بندی می کنید و نیازی به کمک هیچ فردی ندارد. سلفون کش های ایزیکات دلیل خوبی برای ورود به خانه ما دارند و آن این است که که با وجود دستگاه سلفون کش خانگی زحمت استفاده از سلفون به یک حس خوب و عالی تبدیل می شود و کاربر می تواند به سرعت و راحت سلفون بکشد و نیازی به کمک هیچ کسی ندارد.

moha
moha

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط