Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سبک زندگی @ رابطه و ازدواج @ نشانه های دختر فریبکار و سوء استفاده گر

نشانه های دختر فریبکار و سوء استفاده گر

by | 27 تیر 1402 | رابطه و ازدواج | 0 comments

وقتی مردی زنی را دوست دارد، برای خوشحال کردن آن زن تمام تلاش خود را می‌کند. برخی از خانم‌ها از این موضوع آگاه هستند و از آن سوء استفاده می‌کنند. متأسفانه بسیاری از مردان از این موضوع بی‌خبرند. بنابراین، 17 نشانه دختر فریبکار چیست؟

معمولاً شخص دیگری است که متوجه می‌شود از آن شخص استفاده می‌شود. اگر در یک رابطه هستید، در اینجا نحوه تشخیص آن برای خودتان آمده است. همانطور که عمیق‌تر به نشانه‌ها می‌پردازیم، به خواندن ادامه دهید. نشانه‌هایی که دوست دختر شما از شما سوء استفاده می‌کند:

1. او به شما اهمیتی نمی دهد

دوست دخترتان ممکن است از شما سوء استفاده کند اگر به احساسات و خواسته‌های شما اهمیتی ندهد. او ممکن است فقط به خودش و آنچه می‌خواهد اهمیت دهد. این را می‌توان در نحوه رفتار او با شما، صحبت کردن و رفتار در اطراف شما مشاهده کرد. اگر دوست دختر شما فقط به خودش اهمیت می‌دهد، ممکن است یکی از نشانه های پایان رابطه عاطفی باشد.

2. او می خواهد که شما هزینه های سنگینی بکنید

اگر دوست دخترتان مدام از شما بخواهد که برای او پول خرج کنید، ممکن است که یک دختر فریبکار باشد. او ممکن است از شما بخواهد که هدایای گران قیمت برای او بخرید، او را به رستوران‌های گران قیمت ببرید یا هزینه‌های سفر او را بپردازید.

اگر احساس می‌کنید همیشه برای دوست دخترتان پول نقد می‌دهید، ممکن است او از شما سوء استفاده می‌کند.

البته، طبیعی است که بخواهید مانند شریک زندگیتان با او رفتار کنید. اما اگر به نظر می‌رسد که شما همیشه فردی هستید که تمام هزینه‌ها را پرداخت می‌کنید ، ممکن است وقت آن رسیده که با دوست دختر خود در مورد امور مالی خود صحبت کنید.

شما نباید هر وقت که در اطراف او هستید احساس کنید که باید کیف پول خود را خالی کنید. اگر او شما را دوست داشته باشد، می‌فهمد.

همچنین بخوانید  10 چیزی که یک مرد مسن را برای یک زن جوان جذاب تر می کند

3. او سعی در تغییر شما دارد!

اگر دوست دخترتان دائماً سعی می‌کند شما را از نظر عاطفی دستکاری کند، این نشانه واضحی است که او از شما سوء استفاده می‌کند. او ممکن است با ناامنی‌های شما بازی کند یا باعث شود برای چیزهایی که تقصیر شما نیست احساس گناه کنید. این رفتار نوعی دستکاری عاطفی است، یک خط قرمز بزرگ در هر رابطه.

دوست دختر شما باید بزرگترین حامی شما باشد، نه کسی که مدام شما را پایین می‌آورد یا سعی می کند شما را کنترل کند. اگر احساس می‌کنید که رفتار او شخصیت شما را آزرده می‌کند، شاید او یک دختر فریبکار باشد که فقط به خودش اهمیت می‌دهد، نه شما!

4. او باعث می شود احساس گناه کنید

احساس گناه دادن

اگر دوست دخترتان دائماً به شما احساس گناه تحمیل می‌کند، نشانه آن است که او از شما سوء استفاده می‌کند. او ممکن است شما را در انجام کارهایی که نمی‌خواهید سرزنش کند یا باعث شود که از انجام ندادن کارها به روش او احساس بدی داشته باشید.

در هر صورت، این یک رابطه سمی است و باید آن را به پایان برسانید. اگر دائماً در اطراف دوست دختر خود احساس گناه می کنید، وقت آن است که با او در مورد مرزها صحبت کنید.

5. او از بدن خود به عنوان ابزار چانه زنی استفاده می کند

اگر دوست دختر شما از بدن خود به عنوان ابزار معامله استفاده کند، ممکن است از شما سوء استفاده کند. او ممکن است سعی کند با استفاده از رابطه جنسی برای متقاعد کردن شما، شما را به انجام کارهایی که نمی‌خواهید انجام دهید، وادار کند.

این می‌تواند نوعی دستکاری عاطفی باشد و مهم است که از آن آگاه باشید تا از سوء استفاده محافظت کنید.

6. او بین شما و اعضای خانواده شما دشمنی ایجاد می کند

اگر دوست دخترتان مدام سعی می‌کند بین شما و اعضای خانواده تان درگیری ایجاد کند، نشانه این است که او از شما سوء استفاده می‌کند و یک دختر فریبکار است. او ممکن است این کار را انجام دهد تا شما را از گذراندن وقت با آنها باز دارد یا برای حمایت عاطفی شما را به او وابسته کند. در هر صورت، سالم یا پایدار نیست.

اگر دوست دخترتان دائماً با خانواده‌تان درگیری ایجاد می‌کند، وقت آن است که به طور جدی درباره مرزها با او صحبت کنید.

7. او چیزهایی را در مورد خودش از شما پنهان می کند

اگر دوست دختر شما از شما سوء استفاده می‌کند، احتمالاً چیزهایی را در مورد خودش پنهان می‌کند. او ممکن است از شما رازها را پنهان کند یا در مورد اینکه او کیست و چه می‌کند دروغ بگوید. در هر صورت، مهم است که از این احتمال آگاه باشید که او کاملاً با شما صادق نیست.

8. او تمایلی به معرفی شما به دوستان و خانواده اش ندارد

وقتی دوست دخترتان متاثر نمی‌شود یا علاقه‌ای به معرفی شما به خانواده‌اش ندارد، از شما سوء استفاده می‌کند یا حتی ممکن است از شما خجالت بکشد.

همچنین بخوانید  قبل از رابطه جنسی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

9. به نظر می رسد که رابطه فقط یک طرف دارد

وقتی دوست دخترت سازش نمی‌کند، او یک دختر فریبکار است و از تو سوء استفاده می‌کند. اگر شما تنها کسی هستید که بیشترین تلاش را در رابطه می‌کند و تمام تلاش خود را می‌کند تا آن را به نتیجه برساند، او از شما سوء استفاده می‌کند.

10. مدام احساس تخلیه می کنید

تخلیه انرژی در رابطه بی هدف

این زمانی اتفاق می‌افتد که تمام وقت، انرژی و منابع خود را برای رابطه صرف می‌کنید و چیزی از آن بیرون نمی‌آید. این به این معنی است که از شما سوء استفاده می‌شود و چیزی برای آن نشان نمی‌دهید.

11. هر کاری که انجام می دهد طبق شرایط اوست

او می‌خواهد در تمام موقعیت‌ها به هزینه شما متکی باشد و نمی‌خواهد در هیچ موقعیتی سازش کند. او این آگاهی را ندارد که اعمال یا بی‌عملی‌هایش باعث ناراحتی شما می‌شود، زیرا شما را در نظر نمی‌گیرد و آن را طبق شرایط او انجام می‌دهد و در نتیجه از شما سوء استفاده می‌کند.

12. شما همیشه تایید او را می گیرید

اگر همیشه تاییدش را بپذیرید، او همیشه می خواهد کنترل را در دست داشته باشد. همچنین، زمانی که او به نظر شما در مورد وضعیت خود اهمیتی نمی‌دهد، از شما سوء استفاده می‌کند.

13. او اغلب هدایای گران قیمت می خواهد

وقتی او وضعیت مالی شما را در نظر نگیرد، از شما سوء استفاده می‌کند و از شما برای رسیدن به خواسته‌اش استفاده می‌کند. با این حال، او باید هدایایی را بخواهد که توانایی پرداخت آن را دارد، نه هدایایی که شما را دچار بدهی‌های بد اعتباری می‌کند.

14. هیچ ارتباط عاطفی در رابطه احساس نمی کنید

جدایی آشکار در رابطه وجود دارد، از شما سوء استفاده می‌شود. زمانی که نیازهای عاطفی شما برآورده نشده یا نادیده گرفته می‌شود، از شما سوء استفاده می‌کند.

15. او به نیازهای شما اهمیت نمی دهد

اگر نیازهای احساسی و جسمی شما اولویت اول نباشد، متوجه خواهید شد که از شما سوء استفاده می‌‎شود و او یک دختر فریبکار است. یک دوست دختر بد هرگز نیازهای شما را در نظر نمی‌گیرد، حتی اگر برای او راحت باشد.

16. او شما را به عنوان یک گزینه انتخاب می کند، نه یک اولویت

وقتی شما اولویت دوست دخترتان نیستید، او از شما سوء استفاده می‌کند. وقتی از نتیجه تصمیم او می‌شنوید، و بخشی از یک فرآیند تصمیم گیری نیستید، این یک پرچم قرمز است که نشان می‌دهد او شما را به عنوان اولویت خود نمی‌بیند.

17. او در مورد محل زندگی خود دروغ می گوید

یک فرد ناصادق از توانایی شما برای اعتماد به او سوء استفاده می‌کند. وقتی او در مورد مکانش دروغ می‌گوید، عشق شما را بدیهی می‌داند و صداقت شما را نسبت به او دست کم می‌گیرد.

همچنین بخوانید  چگونه پس از فریب خوردن از فکر کردن دست برداریم؟

سئوالات متداول

چگونه می‌توانم بفهمم که دوست دخترم از من برای پول من استفاده می‌کند؟

اگر دوست دخترتان مکرراً از شما پول یا هدایای گران قیمت می‌خواهد، به نظر می‌رسد بیشتر به آنچه می‌توانید برای او بخرید علاقه‌مندتر از گذراندن وقت با شما است، یا علاقه چندانی به کمک مالی به رابطه نشان نمی‌دهد، ممکن است از شما برای پول شما استفاده کند.

چه نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد دوست دخترم از من برای حمایت عاطفی استفاده می کند؟

اگر دوست دختر شما به طور مداوم به دنبال حمایت عاطفی شماست، اما به ندرت متقابل می‌کند، به نظر می‌رسد فقط علاقه‌مند به صحبت در مورد خودش و مشکلاتش است، یا به نظر نمی‌رسد واقعاً به رفاه شما علاقه‌مند باشد، ممکن است از شما برای حمایت عاطفی استفاده کند.

چگونه می توانم بفهمم که دوست دخترم از من برای رابطه جنسی استفاده می کند؟

اگر دوست دختر شما به طور مداوم فعالیت جنسی را آغاز می‌کند، اما علاقه کمی به گذراندن وقت با شما در خارج از اتاق خواب نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد به تمایلات یا نیازهای جنسی شما علاقه‌ای ندارد، یا به نظر می‌رسد از رابطه جنسی به عنوان راهی برای دستکاری یا کنترل استفاده می‌کند. شما، او ممکن است از شما برای رابطه جنسی استفاده کند.

چه نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد دوست دخترم از من برای موقعیت اجتماعی استفاده می کند؟

اگر به نظر می‌رسد دوست دختر شما بیشتر از اینکه در خلوت با شما وقت بگذراند، علاقه مند به دیده شدن با شما در جمع است، به طور مداوم در مورد رابطه شما از نظر موقعیت یا اعتبار صحبت می‌کند، یا به نظر می‌رسد که از رابطه شما به عنوان راهی برای ارتقای سطح اجتماعی خود استفاده می‌کند. وضعیت، او ممکن است از شما برای موقعیت اجتماعی استفاده کند.

چگونه می توانم بفهمم که دوست دخترم از من برای دستکاری عاطفی استفاده می کند؟

اگر دوست دختر شما به طور مداوم از احساس گناه، ترس یا سایر احساسات منفی استفاده می‌کند تا آنچه را از شما می‌خواهد بدست آورد، به نظر می‌رسد از رابطه شما به عنوان راهی برای کنترل شما استفاده می‌کند یا به طور مداوم نیازهای خود را بالاتر از نیازهای شما قرار می‌دهد، ممکن است از شما استفاده کند. برای دستکاری عاطفی

سخن آخر

اگر دوست دخترتان دائماً از شما سوء استفاده می‌کند، شاید او یک دختر فریبکار باشد و وقت آن است که فکری کنید. تعداد زیادی ماهی دیگر در دریا وجود دارد و شما لیاقت این را دارید که با کسی باشید که با شما درست رفتار کند. وقت خود را برای کسی که قدر شما را نمی‌داند تلف نکنید، زندگی کوتاه است. بهتر است قبل از شروع رابطه لیست سوال هایی که باید قبل از رابطه از پارتنرتان بپرسید را مطالعه کنید.

admin
admin
چطور بود؟
+1
+1
3
+1
+1
+1
1
+1
+1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط