Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ بهترین ها @ 26 بهترین آهنگ های پاپ خارجی

26 بهترین آهنگ های پاپ خارجی

by | 9 آذر 1402 | بهترین ها, موسیقی | 0 comments

پاپ هرگز و هرگز نخواهد مرد. سال 2023 است و هر هفته بهترین آهنگ های پاپ خارجی منتشر می‌شود. آهنگ مدونا در سال 2023 با نام «پادام پادام» حتی به رتبه اول در این فهرست رسیده است، با حال و هوای سرخوشانه الکتروپاپ، و آهنگ «باربی» Dua Lipa «Dance the Night» در کنار بزرگان است.

اما مسلماً، قرن بیست و یکم قرن طولانی است و باید برای آثار کلاسیک نیز فضا ایجاد کنید. آهنگ های پاپ افسانه‌ای از هر دوره‌ای وجود دارد، و همه آنها سزاوار جایگاهی در لیست نهایی ما هستند. در اینجا شما همه را از Outkast تا MIA و از Kelis گرفته تا Harry Styles پیدا خواهید کرد. تنها معیار؟ باید احساس خوبی داشته باشد و شما را وادار کند که بلند شوید و برقصید. همه این آهنگ‌ها دقیقاً همین کار را انجام می‌دهند. برای دیدن بهترین آهنگ های پاپ که تا کنون ساخته شده است، ادامه مطلب را بخوانید.

مقاله 30 بهترین آهنگ عاشقانه خارجی را نیز بخوانید.

1. «پادام پادام» اثر کایلی مینوگ

«پادام پادام» اثر کایلی مینوگ

کایلی همچنان ادامه می‌دهد. پس از شنیدن این آهنگ تقریباً یک میلیون بار در تابستان 2023 در لندن، «پادام پادام» خود را در ردیف بالای آهنگ‌هایی که مطمئناً باعث ایجاد سرخوشی در فضای رقص می‌شوند، محکم شده است. مینوگ در این آهنگ الکتروپاپ در مورد عشق در نگاه اول طعنه می‌زند. یک ستاره 55 ساله پاپ را در دوران اوج خودمی‌بینیم که در لیست بهترین آهنگ های پاپ خارجی حضور دارد.

برای شنیدن آهنگ کلیک کنید.

2. «چتر» از ریحانا با حضور جی زی

«چتر» ساخته ریحانا با حضور جی زی

ریحانا ملکه موسیقی پاپ است، اما از زمان انتشار «چتر» هیچ چیز با آن قابل مقایسه نیست (می‌دانیم، این یک بیانیه بحث برانگیز است). «چتر» نه تنها جهان را با یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های پاپ معرفی کرد، بلکه یک سلسله فرهنگ پاپ را نیز به وجود آورد، با غول همکار جی زی برای امضای قرارداد. هیچ چیز نمی‌تواند شما را برای گروه کر بعد از پل آماده کند. اگر با صدای بلند خود فریاد نمی‌زنید، این کار را اشتباه انجام می‌دهید.

برای شنیدن آهنگ کلیک کنید.

3. «Toxic» اثر بریتنی اسپیرز

«سمی» اثر بریتنی اسپیرز

در این تک‌آهنگ نمادین سال 2003، بریتنی به یک زن مهلک تبدیل می‌شود، صدایش اوج می‌گیرد و بر روی یک تنظیم تار مصنوعی که در فیلم‌های هیچکاک بی‌موقع به نظر نمی‌رسد، فرو می‌رود. حتی اکنون، نزدیک به دو دهه بعد و با توجه به اینکه جنبش #FreeBritney رفتار وحشتناکی را که باید تحمل کند، برجسته کرده است، این یک شگفت‌انگیز سرگردان از یک شاهکار پاپ است.

همچنین بخوانید  بهترین برنامه های دوست یابی

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

4. «Hits Different» اثر تیلور سویفت

«Hits Different» اثر تیلور سویفت

تیلور سویفت بین نجات دادن طرفداران از دست نگهبانان امنیتی jobsworth در تور Eras، ضبط مجدد سومین آلبوم استودیویی‌اش به نام Speak Now (نسخه تیلور) و قرار ملاقات با یک خواننده نیمه مشکل‌ساز، فرصتی برای انتشار سه آهنگ جدید به عنوان بخشی از Midnights پیدا کرده است. (نسخه سپیده دم).» «Hits Different» محصول سال 2022، اثری رقص‌انگیز است که جزئیات جدایی او از دوستش، جو آلوین (گریه) را نشان می‌دهد. هم ملودراماتیک است و هم عصبانیت نوجوانانه، مملو از خطوط شعاری مانند «تو را با دخترهای عاشق دیگر تصویر کردم، سپس در خیابان پرت شدم» در حالی که او از روابط گذشته خود می‌گذرد. اما غزل «تو کسی بودی که من دوستش داشتم، نیازی به استعاره دیگری نداشته باش» بلوغ عاطفی زنی را دارد که در حقیقت خودش مطمئن است و پایان را بدون سرزنش یا بدخواهی پذیرفت. این یک داستان مالیخولیایی، نوستالژیک، شاداب و یک داستان مرتبط برای دختران مجرد است.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

5. Rolling in the Deep اثر ادل

Rolling in the Deep اثر ادل

این آهنگ خیره‌کننده که زمانی که تنها 21 سال داشت منتشر شد به شهرت بین‌المللی رسید. اگرچه صدای او تخصص زنی را دارد که چندین دهه مسن‌تر بود. آوازهای پرحاشیه، نت آغازین استخوان سوز و موضوع همیشه مرتبط عشق لکه‌دار، دو جایزه گرمی را برای ادل به ارمغان آورد که طرفداران در سراسر جهان برای سرود جدایی گریه کردند.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

6. «پاره» اثر ناتالی ایمبروگلیا

«پاره» اثر ناتالی ایمبروگلیا

Beth از “Neighbours” یک آهنگ چهار ساله گرانج را کاور می‌کند که برای اولین بار به زبان دانمارکی ضبط شده است: تنظیم دلپذیر گیتار و آوازهای کاملاً صمیمانه نات، «Torn» را به وضعیت کلاسیک تمام زمان‌ها تبدیل کرد، و اضطراب لجن‌آمیز Ednaswap اصلی را به طرحی پیچیده و بالغ از شکست پس از جدایی تبدیل کرد.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

7. «Dance the Night» اثر Dua Lipa

«Dance the Night» اثر Dua Lipa

ملکه پاپ Dua از سال 2015 به ما برکت داده است، اما انتشار او در سال 2023 Dance the Night ممکن است یکی از پر‌هیاهوترین‌ها باشد (نکته: به این دلیل است که در باربی بود). Dua در فیلم جدید نقشی کوتاه داشت، بنابراین می‌توان گفت که آهنگ بسیار بزرگ شد. اما باربی یا بدون باربی، این یک آهنگ پاپ آسان و نشاط آور است که با ویولن بسیار شیرین آغاز می‌شود.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

8. Single Ladies (Put a Ring on It) اثر بیانسه

Single Ladies (Put a Ring on It) اثر بیانسه

مطمئناً، می‌توانستیم به جای آن «دیوانه عاشق» را انتخاب کنیم. ضرب‌های فوق‌العاده براق و قلاب‌های آوازی جذاب و آزاردهنده با هم ترکیب می‌شوند تا چنان کلاسیک فوری ایجاد کنند که حتی لیزا مینلی نیز آن را تحسین کرده است.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

9. «Rehab» اثر امی واینهاوس

«Rehab» اثر امی واینهاوس

«Rehab» همیشه یک آهنگ پاپ عالی بود، اما پس از مرگ غم‌انگیز امی واینهاوس در سال 2011، کیفیت بسیار تحسین‌برانگیزی نیز به دست آورد. محصول مارک رونسون با الهام از دوو ووپ، صدای روح‌آلود خواننده را مانند پتوی ترمه‌ای فرا می‌گیرد و قصیده‌ای همیشگی برای سرپیچی خلق می‌کند.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

10. “Dancing on My Own” اثر رابین

"Dancing on My Own" اثر رابین

آهنگ‌های بی‌شماری درباره رقصیدن درد هستند، اما تعداد کمی از آن‌ها به کاتارسیس احساسی آهنگ تلخ و شیرین تمام دوران خواننده سوئدی دست می‌یابند. البته طعنه آمیز این است که هیچ کس هرگز به تنهایی با “Dancing On My Own” نمی‌رقصد.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

11. «Hey Ya!» اثر Outkast

«Hey Ya!» اثر Outkast

Outkast ATLien André 3000 از تغییر بازی رپ برای این بازگشت غیرمنتظره آفتابی دهه 60 که سوپراستار را به عنوان یک امسی برای ایفای نقش رهبر گروه مکث می‌کند، استراحت کرد. در یک دیسکوگرافی از پیچ و تاب‌های غیرمنتظره، این حرکتی بود که هیچ‌کس نمی‌توانست آن را از «خانم» ببیند. افسانه جکسون، و مدرکی دیگر که آندره می‌تواند تقریباً هر کاری انجام دهد.

همچنین بخوانید  بهترین اپلیکیشن های ترجمه برای آیفون

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

12. «Party in the U.S.A.» اثر مایلی سایرس

«Party in the U.S.A.» اثر مایلی سایرس

این آهنگ از دوران متفاوتی می‌آید. این نقطه میانی بین مایلی مدرن و هانا مونتانا پرتویی از نور خورشید است. به هر کسی که ادعا می‌کند کلمات را نمی‌داند (یا هر زمان که آهنگ در ضبط پخش می‌شود آنها را بسته و پنجره‌ها را پایین بیاورد) قابل اعتماد نیست.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

13. «دختر هولابک» اثر گوئن استفانی

«دختر هولابک» اثر گوئن استفانی

شایعات حاکی از آن است که هدف این برنده جدول در سال 2004، کورتنی لاو بود، کسی که ظاهراً در مصاحبه‌ای استفانی را به عنوان یک تشویق کننده رد کرده بود.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

14. “Hips Don’t Lie” اثر شکیرا با حضور وایکلف جین

"Hips Don't Lie" اثر شکیرا با حضور وایکلف جین

رتبه اول موفقیت جهانی او “هر وقت، هر کجا” همیشه عالی بود، اما شکیرا در سال 2005 با این باپ غول‌پیکر رگیتون موفق شد. با گذشت بیش از 15 سال، «Hips Don’t Lie» هنوز هم همه را در پیست رقص می‌آورد، اگرچه همه نمی‌توانند فریاد «شکیرا، شکیرا» وایکلف را کاملاً با آهنگ تکرار کنند.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

15. «SexyBack» اثر جاستین تیمبرلیک

«SexyBack» اثر جاستین تیمبرلیک

هنگامی که JT شروع به بالا بردن نمودارها با این سنسور همه‌تایمر تولید شده در تیمبالند کرد که در هم آمیختن جنسیت خام و فانک‌های فانک، با کنایه گفت: «برای هرکسی که ادعا می‌کند سکسی را برمی‌گرداند، سکسی هرگز ترک نمی‌شود!» البته حق با پرنس بود.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

16. «Uptown Funk» اثر مارک رونسون و برونو مارس

«Uptown Funk» اثر مارک رونسون و برونو مارس

مارک رونسون و برونو مارس واقعاً با این بازگشتی که نام میشل فایفر را بررسی می‌کند، درخشیدند. «Uptown Funk» نه ​​تنها در مراسم گرمی 2015 جوایز را گرفتند، حتی برنده رکورد سال شد، بلکه سومین ویدیوی پربیننده تا به حال در یوتیوب شد. پله‌های رقص پذیرایی عروسی دیگر هرگز مثل قبل نخواهد بود.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

17. «مرا “شاید” صدا بزن» اثر کارلی رائه جپسن

«مرا شاید صدا بزن» اثر کارلی رائه جپسن

این آهنگ پس از اینکه جاستین بیبر و سلنا گومز این آهنگ را روی رادیو منجنیق کردند، سال 2012 را به سال پیکاپ‌های شیک تبدیل کرد. جپسون از آن زمان تاکنون موفق به کسب موفقیت بزرگ دیگری نشده است.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

18. «صورت پوکر» اثر لیدی گاگا

«صورت پوکر» اثر لیدی گاگا

کل کاتالوگ گاگا جشنی است از فردیت، اتحاد و اجازه دادن به اهتزاز پرچم عجیب شما. «صورت پوکر» به لطف ملودی‌های غم‌انگیز و وقفه‌های آوازی غم‌انگیزش یکی از عناصر اصلی پانتئون پاپ باقی می‌ماند. بعلاوه، گاگا توانست سال‌ها بدون اینکه کسی متوجه شود، به صورت مخفیانه به رادیو بفرستد. اگر این علامت یک ملکه نیست، هیچ چیز نیست.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

19. “هواپیماهای کاغذی” توسط M.I.A

"هواپیماهای کاغذی" توسط MIA

مایا آرولپراگاسام ممکن است به عنوان یک هنرمند فرقه ناب باقی بماند و در حاشیه‌های مورد تحسین منتقدان با خورش التقاطی وحشیانه‌اش از وسایل الکترونیکی، تأثیرات جهانی و نظرات بحث‌برانگیز خود کار کند. با این حال، او فقط باید برود و یک شاهکار پاپ واقعی بسازد، اینطور نیست؟ بر اساس درون یابی «مستقیم به جهنم» از The Clash، «پشتیبان سست هواپیماهای کاغذی و به طرز غیرقابل مقاومتی جذاب، داستانی نیمه طنزآمیز از مشکلات MIA در گرفتن ویزای ایالات متحده را به تصویر می‌کشد. یک موفقیت در خواب، با قرار گرفتن برجسته‌اش در موسیقی متن فیلم‌های Pineapple Express و Slumdog Milliomnaire باعث شد که در نهایت در چارت‌ها شکسته شود.

همچنین بخوانید  نسل بندی اعضای رپ فارس

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

20. “Starships” اثر نیکی میناژ

"Starships" اثر نیکی میناژ

شیرین‌ترین، بیش‌فعال‌ترین و پرتحرک‌ترین آهنگ ملکه هیپ‌هاپ یک انفجار عظیم انرژی است. انتقال از یک قلاب جذاب به رپ سریع، از طریق ملودی‌های ساخارین و الکترونیکی موج‌دار، واقعاً به شما احساس سربلندی می‌دهد. هرج و مرج خالص، و یک انفجار مطلق.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

21. «رویالز» اثر لرد

«رویالز» اثر لرد

شهر کوچک صادراتی نیوزلند تنها 15 سال داشت که او این مگا-هیت بین‌المللی را نوشت که وسواس هیپ‌هاپ را با بیلینگ و لاف‌ها کاهش می‌داد. این چیزی نیست که در موسیقی پاپ زیاد اتفاق بیفتد، که «رویال» فوق‌العاده پراکنده، لایه‌های پیچیده و فوق‌العاده را حتی بیشتر به گنج تبدیل می‌کند. لرد آواز خواند: «بگذار حاکم تو باشم. میلیون‌ها نفر پاسخ دادند: “بله لطفا”.

برای شنیدن این اهنگ کلیک کنید.

22. «مرد بد» اثر بیلی آیلیش

«مرد بد» اثر بیلی آیلیش

اییلیش مانند لرد، همکار سلطنتی پاپ، نوجوانی بود که این سرود خرابکارانه را برای رفتار بد رها کرد. ضربات تپنده و قلاب‌های ترسناک برادر فینیاس همه چیز را به هم متصل می‌کند، اما این صدای دودآلود آیلیش است، که بین عمیقا ناراحت کننده و پرشور است، که کل ماجرای غم انگیز را می‌فروشد. نتیجه او را به عنوان نقطه مقابل یک ستاره پاپ جیر جیر و تمیز تثبیت کرد و باعث ترس و وحشت والدین همیشه دوست داشتنی مخاطبانش شد.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

23. «Good as Hell» اثر لیزو

«Good as Hell» اثر لیزو

«خوب به عنوان جهنم» لیزو، یک کلاسیک بی‌نظیر، به لطف ضرب آهنگ پیانوی قابل تشخیص فوری، آهنگ قوی و در عین حال شوخ‌انگیز لیزو و توانایی فراگیر و جهانی برای وادار کردن هر کسی که در تمام مدت اجرایش در گوش قرار می‌گیرد.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

24. “Get Lucky” اثر دافت پانک با حضور فارل

"Get Lucky" اثر دافت پانک با حضور فارل

پس از هشت سال شناور شدن در اطراف کیهان در یک سفینه فضایی هرمی شکل، روبات‌های خانه فرانسوی به زمین بازگشتند تا… یک آلبوم دیسکوی بازگشتی؟ واکنش‌ها به خاطرات دسترسی تصادفی متفاوت است، اما تک‌آهنگ اصلی آن یک جام غیرقابل نفوذ است که آوازهای فالستو فارل و گیتار شیک نیمه خدای شیک نیل راجرز را برای برخوردی بین گذشته و آینده که در تمام شب تا خورشید می‌چرخد، گرد هم می‌آورد.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

25. Dynamite توسط BTS

Dynamite توسط BTS

سوپرگروه کی پاپ جهان را تحت کنترل خود درآورده است و به نظر می رسد هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت آنها وجود ندارد. یا سوار قطار می‌شوید یا زیر گرفته می‌شوید. خوشبختانه، اولین آهنگ مورد انتظار گروه به زبان انگلیسی ارائه شد. بیست سال پس از اینکه NSYNC گفت «بای بای بای»، یک پاپ جدید پادشاهی پرچم خود را برافراشته است.

همچنین مقاله “بیوگرافی اعضای BTS” را مطالعه کنید.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

26. «تو را دوست دارم» نوشته هری استایلز

«تو را دوست دارم» نوشته هری استایلز

حرفه انفرادی ستاره سابق وان دایرکشن به مکان‌های غیرمنتظره‌ای رفته است، نه بیشتر از آلبوم اخیر و پرطرفدار او به نام «خط زیبا». و در حالی که «شکر هندوانه» بد بو، دو قسمتی را به ارمغان می‌آورد، «تو را می‌پرستم» استایلز در دوست‌داشتنی‌ترین حالتش است: یک کلاسیک فوری، با سرعت آهسته، رانندگی و از نظر آواز. به عنوان یک امتیاز، ویدیوی سورئال دلنواز را شیفته یک ماهی غول پیکر می‌یابد… و این همه چیز است.

برای شنیدن این آهنگ کلیک کنید.

admin
admin
چطور بود؟
+1
1
+1
+1
+1
2
+1
1
+1
1
+1
1

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط