Generic selectors
Exact matches only
جستجو بر اساس عنوان
جستجو بر اساس مطلب
Post Type Selectors
بر اساس دسته بندی
آی تی
اصناف و صنایع
اقتصاد
امور زنان
بلاکچین و ارز دیجیتال
بهترین ها
تعمیرات
تغذیه
تکنولوژی
توسعه مهارت‌ها
حیوانات خانگی
خانه و دکوراسیون
داستان کوتاه/ نقد ادبی
دسته‌بندی نشده
رابطه و ازدواج
رهبری و مدیریت
روان‌شناسی
رویدادها
سبک زندگی
سرگذشت‌ها
سلامت
سلامت عمومی
طبیعت و محیط زیست
علم و فناوری
فیلم و سرگرمی
گردشگری
مارکتینگ
مد و زیبایی
مدیریت و کسب‌وکار
موبایل و کامپیوتر
موسیقی
نوشته های خواندنی
هنر و ادبیات
هنرهای تجسمی
ورزش
پذیرش پست مهمان در یونویس
خبر فوری
خانه @ سبک زندگی @ رابطه و ازدواج @ 99 سوال مهم که باید از بهترین دوست خود بپرسید

99 سوال مهم که باید از بهترین دوست خود بپرسید

by | 13 مهر 1402 | رابطه و ازدواج | 0 comments

اگر مایلید بهترین دوست خود را بهتر بشناسید، در اینجا چند سوال جالب و عمیق وجود دارد که باید از بهترین دوست خود بپرسید. ممکن است از پاسخ‌های آنها شوکه شوید! به هر حال، ممکن است سال‌ها و سال‌ها دوست خود را می‌‎شناسید، اما هنوز چیزهایی برای کشف وجود دارد. پیوند بین بهترین دوستان پایانی ندارد.

چرا باید از بهترین دوستتان سوالات عمیق بپرسید؟

بهترین دوست

ممکن است بدیهی به نظر برسد. سوالات عمیق افراد را به هم نزدیکتر می‌کند. به اشتراک گذاشتن احساسات، تجربیات و ترس‌های شخصی اعتماد شما را افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند یکدیگر را بهتر درک کنید. اگر یک دوست صمیمی دارید که هرگز سؤالات عمیق نمی‌پرسید، به این معنی نیست که دوستی محکوم به شکست است، اما ممکن است در سطحی سطحی باقی بماند.

با کمک سؤالات عمیق و پاسخ به آن سؤالات، می‌توانید موارد بیشتری را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و پیوندی ناگسستنی ایجاد کنید.

بهترین سوالات عمیق که باید از بهترین دوست خود بپرسید

بهترین سوالات از بهترین دوست

سوالات عمیق می‌توانند از برنامه پنج ساله تا بزرگترین ترس شما و فراتر از آن متغیر باشند و وقتی بهترین دوست شما درگیر است، واقعاً هیچ محدودیتی وجود ندارد.

چه در حال انجام یک مکالمه عمیق یا صرفاً به طور تصادفی برخی از این سؤالات را در حالی که خارج از خانه بستنی می‌خورید می‌پرسید، این نوع مکالمه مطمئناً شما را به هم نزدیک‌تر می‌کند.

بنابراین، بیایید چند سوال عمیق را بررسی کنیم تا از بهترین دوست خود بپرسید و شما همدیگر را بهتر بشناسید!

1. دوستی ما برای شما چه معنایی دارد؟

این یک محل عالی برای شروع است. می‌توانید عمیق‌تر به معنای رابطه‌تان و اینکه می‌خواهید به چه معنا باشد، غوطه‌ور شوید. آیا با هم خوش می‌گذرانید، همه چیز را به اشتراک می‌گذارید؟ یا عملاً خانواده هستید؟

2. آیا از مردن می ترسی؟

اگرچه این احتمالاً چیزی است که همه ما بارها و بارها به آن فکر می‌کنیم، این امکان وجود دارد که شما هرگز با بهترین دوست خود در مورد آن صحبت نکرده باشید. به اشتراک گذاشتن بزرگ‌ترین ترس‌هایتان ممکن است باعث از بین رفتن آن‌ها نشود، اما می‌تواند به شما کمک کند آنها را از سینه‌تان دور کنید.

3. فکر می کنید وقتی می میرید چه اتفاقی می افتد؟

این یک سوال بحث برانگیز است! آیا بهشت ​​و جهنم وجود دارد؟ آیا ما فقط ناپدید می شویم؟ آیا ما هنوز به بدن خود متصل هستیم؟ آیا ما روح می شویم؟ در اینجا چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد، و چه کسی بهتر از دوست خیلی صمیمی شما که با او صحبت می کنید؟

4. آیا می خواهید بچه دار شوید؟

سوال شخصی دیگری که پرسیدن آن برای خانمی که در خیابان قرار دارد نامناسب است، اما از بهترین دوست شما، در مورد آینده به شما می‌گوید و می‌تواند جنبه جدیدی را برای بهترین دوست شما باز کند.

5. رابطه شما با خانواده چگونه است؟

باز هم، ممکن است هر روز بهترین دوست خود را ببینید، اما صحبت کردن در مورد ریزه کاری‌های پویایی خانواده آسان‌ترین کار نیست، به‌ویژه اگر همه چیز در حالت عادی باشد.

بحث کنید که اوضاع کجاست. تنش دارند؟ آیا کاری هست که بتوانید کمک کنید؟

6. آیا واقعاً از آخرین جدایی خود گذشته اید؟

همه ما تمایل داریم زمانی که از یک جدایی بد رنج می‌کشیم و در خود می‌پیچیم، موقعیت خوبی را به نمایش بگذاریم. و اگرچه قبل از اینکه به آن فکر نکنیم صحبت در مورد آن را متوقف می کنیم، اما هنوز هم می‌تواند بسیار دردناک باشد. اطمینان حاصل کنید که دوستتان می‌داند که شما خوشحال هستید که به او اجازه دهید تخلیه شود.

این یکی از بهترین سوالات عمیقی است که باید از بهترین دوست خود بپرسید زیرا منجر به بهبودی می‌شود.

7. بزرگترین پشیمانی شما چیست؟

به بزرگترین پشیمانی خود فکر کنید، آیا صحبت کردن با کسی که دوستش دارید و به او اعتماد دارید، باعث نمی‌شود که حمل آن کمی راحتتر شود؟

8. چه کسی را بیشتر الگو می‌دانید؟

و چرا؟ چیزهای زیادی در مورد اینکه چه کسی هستید و آرزو دارید که باشید می‌گوید. این سوال را بپرسید و متوجه شوید!

9. چه چیزی شما را عصبانی می کند؟

سیاست؟ مردم بازیافت نمی‌کنند؟ پیامک و رانندگی؟ ساعت زنگ‌دار شما؟ پدر و مادرت اذیتت می‌کنند که ازدواج کنی و به آنها نوه بدهی؟ چه کسی می‌داند.

10. اگر بتوانید به هر زمانی در زندگی خود برگردید، چه زمانی است؟

آیا بهترین دوست شما به دبیرستان برمی‌گردد؟ آیا آنها می‌خواهند چیزها را تغییر دهند یا فقط آنها را دوباره تجربه کنند؟

11. آیا از وضعیت زندگی خود در حال حاضر راضی هستید؟

این مهم است که اگر ناراضی هستید اعتراف کنید تا بتوانید کاری در مورد آن انجام دهید. و اگر آنها خوشحال هستند، جشن گرفتن با کسی که به او نزدیک هستید بسیار معنی دارد.

12. آخرین باری که گریه کردید کی بود؟ و چرا؟

آیا اخیراً به دلیل دعوا با شریک زندگی خود گریه کردند؟ آیا با دیدن یک نوزاد در فروشگاه گریه کردند؟

13. آیا چیزی هست که در مورد من تغییر دهید؟

اگر آمادگی شنیدن پاسخ یا پاسخ دادن به آن را ندارید، این سوال عمیق را برای پرسیدن بهترین دوست خود مطرح نکنید.

اما، اگر این شخص واقعاً بهترین دوست شما باشد، احتمالاً چیزهای زیادی در مورد شما می‌داند. این بدان معناست که آنها عیب‌های شما را می‌دانند، اما همچنان شما را به عنوان بهترین دوست خود انتخاب کرده‌اند.

بنابراین، پاسخ نمی‌تواند خیلی بد باشد.

14. آیا تا به حال از من رازی پنهان کرده اید؟ اگر چنین است، چرا؟

آنها به احتمال زیاد دلیل خوبی برای دور نگه داشتن چیزی از شما داشتند، یا ممکن است اعتراف کنند که اشتباه کرده اند و اگر ‌توانستند کاری متفاوت انجام می‌دادند.

استفاده از این سوال می‌تواند رابطه شما را قوی‌تر کند.

15. اگر متوجه شوید که شریک زندگی من به من خیانت کرده است، به من می گویید؟ و بالعکس؟

این موضوعی است که حتما باید با بهترین دوست خود در میان بگذارید. صداقت بهترین سیاست است، اما دانستن برداشت بهترین دوستتان در مورد موقعیت بسیار مهم است.

اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، آیا می‌خواهند آن را از زبان شما یا شریک زندگی خود بشنوند؟ و آیا آنها احساس راحتی می‌کنند که به شما بگویند؟

16. آیا به ارواح و روان و … اعتقاد دارید؟

بسیاری از مردم مجذوب رسانه‌ها و مشاهده ارواح هستند، و صحبت کردن در مورد این همیشه بسیار سرگرم کننده است. این فقط در مورد داستان‌های ترسناک نیست، بلکه به شما اجازه می‌دهد تا به باورهای دوست خود وارد شوید.

آیا آنها فکر می‌کنند اعضای خانواده آنها مراقب آنها هستند؟ آیا آنها فکر می‌کنند روح‌ها واقعی هستند؟ یا در مورد کل موضوع فوق العاده شک دارند؟ این سوال پاسخ‌ها را آشکار می‌کند!

17. آیا از پیر شدن می ترسید؟

بسیاری از مردم از پیری می‌ترسند. صرف نظر از غرور، جنبه سلامتی یا فقط کوتاه شدن زندگی، در میان گذاشتن این سوال عمیق با بهترین دوستتان شما را به آینده مشترک راهنمایی می‌کند.

این یکی از سوالات جالبی نیست که باید از بهترین دوست خود بپرسید، در واقع بسیار عمیق‌تر است، اما بینش جدی به شما می‌دهد.

18. آیا چیزی وجود دارد که می ترسید هرگز انجام ندهید؟

می‌ترسید هرگز کسی را ملاقات نکنید؟ شاید دوست شما از این می‌ترسد که هرگز به دنیا سفر نکند یا در محل کار کاملاً احساس رضایت کند.

این سوال می‌تواند منجر به گفتگوی جدی شود تا مطمئن شوید که این ترس‌ها فقط ترس هستند و واقعیت ندارند.

19. آیا به خدا اعتقاد دارید؟

فرقی نمی‌کند مذهب یا فقدان آن، به اشتراک گذاشتن سیستم اعتقادی خود با بهترین دوستتان می‌تواند شما را به چیزهایی راهنمایی کند که ممکن است درباره یکدیگر بدانید اما هرگز به طور کامل درک نکرده‌اید. [

20. هیچ وقت به من نگفتی که از دست من ناراحت شدی؟

این می‌تواند به درمان زخم‌های کهنه کمک کند. آنها می‌توانند چیزی را از مدت‌ها قبل نگه داشته باشند، و این به بهترین دوست شما فرصتی می‌دهد تا آن را از روی سینه خود حذف کند.

این سوال عمیقی است که باید از بهترین دوست خود بپرسید زیرا با بیرون آمدن از آن دوستی شما قوی‌تر خواهد شد.

21. شدیدترین خاطره شما چیست؟

متوجه خواهید شد که ما شدیدترین حافظه را برای این سوال BFF ذکر کردیم، نه بهترین. این به این دلیل است که شدیدترین خاطره شما، چه خوب یا بد، بسیار بیشتر از شادترین شما تأثیر می‌گذارد.

این به شما و بهترین دوستتان اجازه می‌دهد واقعاً در مورد گذشته خود صحبت کنید و عمیقاً در معانی خاطرات فرو بروید.

22. دوست دارید رابطه شما با چه کسی متفاوت باشد؟

شاید آنها آرزو دارند که به پدر یا پدربزرگ و مادربزرگشان ‌تر باشند. یا، شاید، زندگی عاشقانه آنها آن چیزی نیست که آنها می‌خواهند.

صحبت کردن در مورد این موضوع و باز کردن در مورد آن راهی عالی برای نزدیک شدن به بهترین دوست خود از طریق سوالات عمیق و کمک به آنها در مورد چیزی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

همچنین بخوانید  چگونه یک رابطه سمی را با وجود فرزند ترک کنیم؟

23. دوست دارید دنیا چگونه متفاوت بود؟

ما شرط می‌بندیم راه‌های زیادی وجود دارد. آنها آرزو می کنند که دیگر خبری از ترافیک، نژادپرستی یا تبعیض جنسیتی و دیگر فریادها نباشد.

می‌توانید پاسخ‌های خود را به این سوال عمیق بپرسید و از بهترین دوست خود بپرسید. و اگرچه این پاسخ‌ها می‌توانند خنده‌دار باشند، اما می‌توانند بسیار جدی باشند.

24. آیا دوست داری به بقیه افراد زندگیت نزدیکتر باشم؟

خوب است بدانید که آیا بهترین دوست شما می‌خواهد شما را با خانواده و سایر دوستان خود به اشتراک بگذارد. آیا فقط با شما دو نفر معاشرت می‌کنید؟ آیا آنها آرزو می‌کنند که شما به شریک زندگی آنها نزدیک‌تر باشید؟ دریافت این پاسخ می‌تواند دوستی شما را حتی بهتر کند.

25. کدام فیلم از دوران کودکی شما بیشتر از همه روی شما تأثیر گذاشت؟

کارتون بود؟ شاید این چیزی بود که آنها با یک خواهر یا برادر یا والدین تماشا کردند. بحث در این مورد حتی می‌تواند منجر به یک ماراتن فیلم سرگرم کننده و نوستالژیک شود.

26. بهترین هدیه ای که گرفتی چی بوده؟

ممکن است امیدوار باشید که از شما بوده باشد، اما به آنچه می‌گویند و استدلال آنها گوش دهید. این سوال عمیق که باید از بهترین دوستتان بپرسید واقعاً می‌تواند آنها را به فکر وادار کند.

شاید آنها گرانترین هدیه را از شریک زندگی خود دریافت کرده‌اند، اما وقتی مادربزرگشان یک قفسه با عکس‌هایشان در آن به آنها هدیه داد، این بیشترین معنی را داشت.

27. فکر می کنید اگر خانواده نبودید با کدام یک از اعضای خانواده دوست می شدید؟

این همیشه یک سوال جالب و عمیق است که باید از بهترین دوست خود بپرسید. همچنین پرسیدن سوال با شخصی که به آن اعتماد دارید، بی‌خطر است. بر کسی پوشیده نیست که ما همه اعضای خانواده خود را دوست نداریم، حتی اگر آنها را دوست داریم.

بنابراین، بهترین دوست شما کدام را برای گذراندن وقت انتخاب می‌کند، حتی اگر در ژن‌هایش باشد؟

28. چه زبان یا زبان هایی را می خواهید یاد بگیرید؟

ما شخصاً این سؤال را بسیار گویا می‌یابیم. و این فقط پاسخ نیست، بلکه دلیل پشت آن است. به عنوان مثال، آیا بهترین دوست شما می خواهد ایتالیایی یاد بگیرد تا بتواند یک سال در آنجا زندگی کند؟ یا شاید آنها می‌خواهند اسپانیایی یاد بگیرند تا بتوانند با پدربزرگ و مادربزرگ خود ارتباط برقرار کنند.

این یکی از سوالات جالبی است که باید از بهترین دوست خود بپرسید که می‌تواند به فرصت‌های سفر منجر شود!

29. اگر می توانستیم در حال حاضر به هر جای دنیا برویم، کجا می خواهید بروید؟

درست همین ثانیه اگر می‌توانستید فقط پلک بزنید و جایی باشید، بهترین دوست شما کجا می‌خواهد برود؟ آیا آن‌ها می‌خواهند برج ایفل را ببینند یا می‌خواهند در خانه در رختخواب باشند و بخوابند؟

30. آیا چیزی هست که بخواهید در مورد من بدانید؟

ما فرض می‌کنیم که بهترین دوست شما می‌تواند بسیاری از این سوالات را از شما بپرسد، اما ممکن است چیز دیگری وجود داشته باشد که آنها بخواهند بدانند. و به عنوان یک کتاب باز با بهترین دوست خیلی صمیمی خود، باید بتوانید به هر چیزی که برایتان پیش آمد پاسخ دهید.

وقتی نوبت به سؤالات سرگرم کننده می‌رسد که از بهترین دوست خود بپرسید، همیشه باید به نتیجه مثبتی منجر شود.

31. نظر شما در مورد بیگانگان چیست؟

آیا آنها وجود دارند؟ به نظر شما چه شکلی هستند؟ شما احتمالاً چند فکر در مورد آن دارد.

32. اگر می توانستی انتخاب کنی چه حیوانی بودی؟

خرگوش کوچک؟ سگ؟ ماهی؟ این یک سوال احمقانه است، اما نکته خنده دار این است که همه ما در مورد آن فکر کرده‌ایم.

اگر واقعاً می‌خواهید حتی بهتر آنها را بشناسید، این سؤالی که از بهترین دوست خود بپرسید شخصیت واقعی آنها را آشکار می‌کند. یا اگر فکر می‌کنید که آنها را بهتر از هر کس دیگری می‌شناسید، ببینید آیا حدس شما در مورد حیوان روح آنها با آنها یکی است یا خیر!

33. تعطیلات مورد علاقه شما چیست؟

هر کسی یک مورد علاقه دارد. نوروز؟ تعطیلات تابستانه؟ اعیاد؟ شما فقط می‌توانید یکی را انتخاب کنید!

34. اگر می توانستی انتخاب کنی در چه دوره ای زندگی می کردی؟

دهه 50؟ دهه 60؟ دوران هخامنشی؟ اگر بتوانند چه دوره زمانی را دوست دارند کاوش کنند؟

35. شما 10000 دلار دارید با آن چه می کنید؟

آیا آنها همه آن را خرج می‌کنند؟ آن را ذخیره کنم؟ آنها با این همه پول نقد چه خواهند کرد؟ این قطعا یکی از سوالات جالبی است که باید از بهترین دوست خود بپرسید که چشمان شما را باز می‌کند!

آیا آنها به اندازه کافی بخشنده هستند که بتوانند بخش بزرگی از آن را اهدا کنند یا آنقدر باهوش هستند که آن را سرمایه گذاری کنند؟ ببینید، این سوالاتی که باید از بهترین دوستتان بپرسید در واقع می‌تواند به شما کمک کند تا چیزهای زیادی در مورد آنها پیدا کنید!

36. آیا شما یک سگ پرسن یا گربه پرسن هستید؟

همیشه یکی هست که ما بیشتر از دیگری دوست داریم. آنها را مجبور کنید با این سؤال یکی را انتخاب کنند، مهم نیست که تصمیم چقدر سخت است!

37. آیا خوردن غذاهای صبحانه را برای شام دوست دارید؟

شما یا به خوردن صبحانه در شام علاقه‌مند هستید، یا آن را نفرت انگیز می‌دانید. فضای زیادی برای این بین وجود ندارد. بهترین دوستت چی فکر میکنه؟

38. دسر یا نوشیدنی فانتزی؟

این یکی واقعا بیشتر از هر چیز دیگری برای سرگرمی است. اما با این وجود، می‌تواند چیزهای کوچکی را به شما بگوید که ممکن است قبلاً نمی‌دانستید. این می‌تواند نشان دهد که آنها چقدر برای یک نوشیدنی عالی یا یک دسر خوشمزه وقتی در حال صرف غذا هستند ارزش قائل هستند.

39. ترجیح می دهید چتربازی کنید یا پرش از صخره؟

اگرچه این گویاترین سوال نیست، اما می تواند به شما کمک کند تفاوت در میزان ماجراجو بودن شما دو نفر را ببینید. یک امتیاز اضافی: حتی ممکن است ماجراجویی جدیدی را برای هر دوی شما ایجاد کند تا با هم انجام دهید.

40. اگر بتوانید تا آخر عمر فقط از یک نوع محصول آرایشی استفاده کنید، چه چیزی را انتخاب می‌کنید؟

نه تنها فکر کردن به آن سرگرم کننده است، بلکه در واقع می‌تواند چیزهای زیادی را در مورد بهترین دوست شما فاش کند. حتی ممکن است ناامنی آنها را نشان دهد که قبلاً از آن خبر نداشتید.

41. چه چیزی برای شما آرامش بخش تر است: یک روز در آبگرم یا یک شب بیرون رفتن با دوستانتان؟

این از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اما اگر شما آبگرم را دوست دارید و آنها یک شب بیرون را دوست دارند، تلاش برای استراحت با هم ممکن است کمی دشوار باشد.

42. بار یا کلوپ؟

آنها شبیه به هم هستند، اما قطعا یکسان نیستند. یکی برای کسانی که می‌خواهند روی چند نوشیدنی بنشینند و گپ بزنند بسیار مناسب است، در حالی که دیگری برای مهمان‌دارانی که رقصیدن را به آهنگ‌های کوبنده به مکالمه ترجیح می‌دهند، مناسب‌تر است.

آیا شما دو نفر می‌توانید در طول شب به تفریح ​​بپردازید یا هر دوی شما هنگام بیرون رفتن چیز متفاوتی می‌خواهید؟ تا آنجا که سؤالات جالبی که باید از بهترین دوست خود بپرسید، این سؤال عالی است!

43. اگر مجبور باشید تا آخر عمر فقط یک غذا بخورید، آن غذا چیست؟

یا آنها همیشه غذای مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنند یا به جنبه تغذیه‌ای خوردن یک غذا برای همیشه فکر می‌کنند. صرف نظر از این، شما می‌توانید تعیین کنید که آیا هر دو از نظر انتخاب موارد دلخواه به جای منطق یکسان فکر می‌کنید یا خیر.

44. اگر در یک جزیره متروک گیر افتاده باشید، چه چیزی را با خود می خواهید؟

آیا آنها چیز کاربردی یا مورد علاقه غیر عملی خود را می‌آورند؟ جای تعجب است که مردم برای چیزهای مختلف ارزش قائل هستند.

45. ترجیح می دهید ثروتمند باشید یا مشهور؟

این یکی از آن سؤالات شخصی است که باید از بهترین دوست خود بپرسید که ممکن است به نظر یک سؤال سطحی باشد، اما در واقع می‌تواند چیزهای زیادی در مورد کسی به شما بگوید. چرا اینطوری جواب دادند؟

46.اگه معروف بودی فکر میکنی برای چی بود؟

پاسخ در اینجا ممکن است شما را شوکه کند. برخی می‌گویند بازیگری، برخی دیگر خوانندگی، و برخی ممکن است بگویند نوشتن کتاب یا هواشناسی. گزینه‌ها بی‌پایان هستند.

47. آیا شما فرد خوش شانسی هستید؟

آیا همیشه همه چیز به نفع آنها پیش می‌رود؟ آیا آنها خود را خوش شانس می‌دانند؟ آنها شما را به عنوان بهترین دوست دارند، بنابراین بدون شک آنها تا حدی فرد خوش شانسی هستند!

48. چه کتابی شما را تغییر داد؟

آیا آنها کتابی خوانده‌اند که واقعاً دیدگاه آنها را نسبت به زندگی تغییر داده است؟ کدام کتاب بود؟ این سوال عالی را بپرسید تا متوجه شوید!

همچنین بخوانید  نکات مهم برای جلوگیری از کلاهبرداری های قرار ملاقات آنلاین

49. آیا بویی هست که باعث شود به من فکر کنی؟

فقط امیدوار باشیم که نگویند پوسیدگی سگ یا جوراب کثیف! این سوال ممکن است شما را شگفت زده کند!

50. خاطره مورد علاقه شما از ما چیست؟

همیشه یک خاطره وجود دارد که شما را در قلب آنها نگه می‌دارد. این به شما دو نفر فرصت می‌دهد تا خاطرات خوب را با هم مرور کنید.

51. شغل رویایی شما چیست؟

همه ما یک شغل رویایی داریم. اما آیا می‌دانید شغل رویایی دوست خیلی صمیمی شما چیست؟ مجری خبر؟ صاحب رستوران؟ نجات دهنده سگ؟

52. آیا رمز عبور تلفن یا حساب های شبکه های اجتماعی خود را به کسی می دهید؟

آیا بهترین دوست شما فوق العاده خصوصی است؟ یا کتابی باز هستند؟ و اگر کسی به چنین چیزی اعتماد می‌کند؟

چند سوال جالب که باید از بهترین دوستتان بپرسید شما را شوکه می‌کند، اما امیدواریم این یکی خیلی زیاد نباشد!

53. سه حیوان خانگی برتر شما کدامند؟

همه ما ممکن است از چیزهای کوچک اذیت شویم. شاید این روشی باشد که کسی غذای خود را می جود یا بدون اینکه دهان خود را بپوشاند سرفه می کند. پیوهاشون چیه؟

این سوالی که باید از بهترین دوستتان بپرسید در واقع برای شما مفید است زیرا می‌توانید متوجه شوید که آیا به طور تصادفی کاری انجام داده‌اید که واقعاً اعصاب او را به هم می‌زند یا خیر!

54. مکان ایده آل شما برای زندگی چیست؟

شما ممکن است ندانید که آیا بهترین دوست شما از زندگی در جایی که هستند خوشحال است یا اینکه مخفیانه می‌خواهد در جای دیگری زندگی کند.

این می‌تواند نشان دهد که شما دو نفر چقدر شبیه هم فکر می کنید یا نشان می‌دهد که شما دو نفر واقعا چقدر متفاوت از زندگی خود می‌بینید. آنها احتمالاً یک مکان دارند که برای اکتشاف آن جان خود را از دست داده‌اند. شاید با هم بتوانید آن را به واقعیت تبدیل کنید.

55. آیا ترجیح می دهید تا پیری زندگی کنید و زندگی متوسطی داشته باشید یا زندگی کوتاه اما پر از ماجراجویی؟

این یکی، صرف نظر از اینکه به کدام سمت می‌رود، شگفت انگیز خواهد بود.

شاید شما بچه‌ها کاملاً متفاوت فکر می‌کنید، یا شاید شما دو نفر بهترین دوستان باشید زیرا به این چیزها چشم در چشم می‌بینید.

56. کاری که همیشه می خواستید انجام دهید، اما می ترسید که هرگز نتوانید انجام دهید چیست؟

این سوال کسل کننده است. ترس از اینکه نتوانید به هدفی دست یابید و رویای خود را برآورده کنید، وحشتناک است و اعتراف به اینکه فکر می‌کنید توانایی شکست را دارید سخت است.

اما باز شدن با دوستی مانند این می‌تواند به رهایی از فشار زیادی که بر خود وارد می‌کنید کمک کند.

57. اگر زودتر همدیگر را ببینیم، دوست خواهیم بود؟

بچه‌ها نظرتون چیه؟ آیا شما؟ ده سال پیش، ممکن است قبل از اینکه آنها را ملاقات کنید، فرد کاملاً متفاوتی بوده‌اید.

58. وقتی پیر شدیم چه خواهیم کرد؟

این همیشه باعث خنده می‌شود، فکر کردن به اینکه چه زمانی شما دو نفر پیر خواهید شد. فقط تصور کنید که شما دو نفر چه مشکلی در خانه سالمندان ایجاد می‌کنید! این سوال را بپرسید و خنده خوبی داشته باشید.

59. سه مورد که ما 100% با آنها موافق هستیم چیست؟

قرار نیست همیشه نظر خود را دوست داشته باشید، اما چیزهایی وجود دارد که هر دو شما قطعاً با آنها موافق هستید. اگر هر یک از این سؤالات دیگر تفاوت زیادی در نظرات نشان داد، ممکن است این سؤال خوبی باشد.

60. چه زمانی واقعاً از من ناامید شدی؟

پرسیدن این سوال سخت است و شنیدن پاسخ آن حتی سخت‌تر است. اما این می‌تواند به شما به عنوان یک فرد و به عنوان دوست کمک کند.

61. چرا اینقدر با هم کنار می آییم؟

چیزی وجود دارد که شما را به هم متصل می‌کند، آن چیست؟ هر جفت از بهترین دوستان چیزی دارند که آنها را به هم نزدیکتر می‌کند.

62. از چه کلماتی برای توصیف من استفاده می کنید؟

این شخصی است به این معنا که شما می‌توانید ببینید دوستتان چگونه به شما نگاه می‌کند. و چه کسی می‌داند، شاید شما چیزی در مورد خودتان پیدا کنید.

63. فکر می کنید من شما را چگونه توصیف کنم؟

به طور مشابه با نحوه توصیف شما، اینکه از آنها بپرسید که چگونه آنها را می‌بینید می‌تواند بسیار روشنگر باشد. این نه تنها می‌تواند احساس واقعی هر دو شما را آشکار کند، بلکه می‌تواند هر گونه سردرگمی را برطرف کند.

64. مهمترین فرد زندگی شما کیست؟

این یک سوال مهم است. چه مادر، خواهر یا برادر، فرزند یا حتی حیوان خانگی آنها باشد، این به شما امکان می‌دهد بدانید چه کسی را شاید بهتر بشناسید.

65. اولین خاطره شما چیست؟

فکر کردن به آن سخت است، اما همه خاطراتی از دوران کودکی خود دارند، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک یا مبهم.

برخی از مردم چیزهایی را به دوران کودکی خود به یاد می‌آورند، برخی دیگر تا سال‌های دبستان یا بعد از آن.

اولین خاطره شما چیزی است که برای همیشه در ذهن شما جا افتاده است. و مطمئناً چیز شیرین و تکان دهنده‌ای است که با یکی از نزدیکان خود به اشتراک بگذارید.

66. دوران کودکی شما چگونه بوده است؟

کودکی کسی ممکن است به نظر یک خاطره فراموش شده به نظر برسد، اما می‌تواند زمانی باشد که واقعاً برای کسی شکل می‌گیرد.

شما می‌توانید با شنیدن چند داستان گذشته، بیاموزید که چرا بهترین دوستتان کارهای خاصی انجام می‌دهد، به مکان‌های خاصی می‌رود یا به روش خاصی رفتار می‌کند.

67. آیا با والدین خود صمیمی هستید؟

رابطه یک فرد با والدین خود بر بسیاری از جنبه‌های زندگی آنها تأثیر می‌گذارد. شما ممکن است سال‌ها این دوست را داشته باشید، اما آنها هرگز به پدرشان اشاره نکردند.

یا شاید آنها با مادرشان زندگی می‌کنند، اما شما هرگز او را ندیده‌اید. یادگیری چرایی به شما کمک می‌کند تا بهترین دوست خود را خیلی بهتر بشناسید.

68. آیا پدربزرگ و مادربزرگ خود را زیاد می بینید؟

برخی از مردم حتی پدربزرگ و مادربزرگ خود را ندیده‌اند. دیگران ممکن است تنها چند خاطره با خود داشته باشند. و برخی ممکن است توسط آنها بزرگ شده باشد. پرسیدن از دوستانتان در مورد آنها می‌تواند این رابطه را به روی احتمالات بیشتری باز کند.

69. قدیمی ترین دوست شما کیست؟

و آیا هنوز هم مثل گذشته به هم نزدیک هستید؟ بله، این پاسخ می‌تواند شما باشید.

اما اگر اینطور نیست، این می‌تواند در را برای بهترین دوست شما باز کند تا دوباره با کسی ارتباط برقرار کند. همچنین می‌تواند به شما کمک کند که چرا تماس خود را از دست داده‌اند و به شما کمک می‌کند از این اتفاق جلوگیری کنید.

70. نظر شما در مورد همزاد چیست؟

آیا آنها به همزاد اعتقاد دارند؟ آیا شما دو روح در یک بدن هستید؟

سوالات جالبی که باید از بهترین دوستتان بپرسید، عمق دوستی شما را نیز آشکار می‌کند و این هرگز چیز بدی نیست.

71. اولین عشقت کی بود و چی شد؟

بسته به مدت زمانی که بهترین دوست خود را می‌شناسید، این سوال واقعاً می‌تواند باعث شود که او و عادت‌های دوستیابی آنها را خیلی بهتر درک کنید.

عشق اول ما یک نقطه شروع است و نگرش ما را نسبت به قرار ملاقات در آینده آغاز می‌کند، بنابراین یادگیری این موضوع می‌تواند به شما کمک کند به آنها نیز مشاوره دهید.

72. اگر بخواهید همین الان یکی را در زندگی خود برای داشتن فرزند انتخاب کنید، چه کسی را انتخاب می کنید و چرا؟

این می‌تواند یک سوال عالی برای پرسیدن از بهترین دوستتان باشد، به خصوص اگر آنها مجرد هستند. شاید شخصی که واقعاً از او مراقبت می‌کنند درست در مقابل آنها باشد و آنها هرگز متوجه این موضوع نشده باشند.

73. آخرین بار چه کسی شما را به گریه انداخت؟

احتمالاً می‌خواهید به صورت آن شخص ضربه بزنید! این سوال را بپرسید و متوجه شوید که چه کسی بوده است.

74. آیا تا به حال به کسی خیانت کرده اید؟

برای کسی که به شریک زندگی خود خیانت کرده حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد. و به همان اندازه که ممکن است احساسات شخصی شما تحت تاثیر قرار گیرد، دانستن این نوع چیزها در مورد بهترین دوستتان مهم است.

شما هیچ بخشی از خودتان را از بهترین دوستتان پنهان نمی‌کنید. شما همه چیز را، چه خوب و چه بد، رها می‌کنید و به هر حال آنها را دوست دارید. [بخوانید: چه چیزی تقلب محسوب می‌شود؟ انواع دردناک و راه‌های تعیین حد و مرز]

75. در مورد چه چیزی بیشتر احساس گناه می کنید؟

این بسیار گویاست. با نگاهی به گذشته، بسیاری از مردم برای چیزهای مختلف احساس گناه می‌کنند. و صحبت کردن با کسی، به خصوص بهترین دوستتان، در مورد آن می‌تواند به شما کمک کند که این احساس گناه از بین برود.

همچنین بخوانید  ایده های عالی برای هدیه ولنتاین برای آقایان

76. اگر قرار باشد بین پول یا عشق یکی را انتخاب کنید کدام را انتخاب می کنید؟

این به خوبی در مورد یک شخص صحبت می‌کند. بیشتر مردم عشق را انتخاب می‌کنند عمدتاً به این دلیل که اگر بگویید پول احتمالاً خودخواه در نظر گرفته می‌شوید.

با این حال، افرادی وجود دارند که به امنیت و خوب زندگی کردن بیش از زندگی با عشق در زندگی خود اهمیت می‌دهند. با پرسیدن این سوال جالب که از بهترین دوست خود بپرسید، متوجه شوید که آیا این وجه مشترک دارید یا خیر!

77. بزرگترین دروغی که تا به حال گفته اید چیست؟

این چیزی نیست که شما بخواهید چیزی را علیه بهترین دوست خود نگه دارید، بلکه بدانید چرا آنها آن دروغ را گفته اند. آیا آنها در آن زمان بچه خنگی بودند؟ از کسی محافظت می‌کردند؟ یا از خود محافظت می‌کردند؟

78. بزرگترین ترس شما چیست؟

این می‌تواند یک سوال بسیار عمیق و شخصی باشد. در ابتدا ممکن است به کوسه‌ها یا مارها یا عنکبوت‌ها فکر کنید، اما واقعاً ترس‌های عمیق‌تر کمی تیره‌تر از این هستند.

به اشتراک گذاشتن این چیزها برای شناخت واقعی یکدیگر و حتی کمک به یکدیگر برای مقابله با این ترس مهم است.

79. آیا پشیمان هستید؟

ممکن است چیزی وجود داشته باشد که آنها در حال صحبت کردن در مورد آن بودند. چرا این را با بهترین دوست خود به اشتراک نمی‌گذارید؟

پشیمانی می تواند بسیار قدرتمند باشد. می‌توانید پشیمان شوید که به دانشگاه نرفتید. شما می‌توانید پشیمان شوید که در مدرسه قلدر هستید. و ممکن است از ازدواج پشیمان شوید.

به اشتراک گذاشتن این چیزها با یک فرد نزدیک که به او اعتماد دارید، می‌تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که این انتخاب‌ها برای رساندن شما به جایی که هستید ضروری بوده‌اند.

80. بزرگترین عیب شما چیست؟

جواب دادن به این سوال سخت است! هیچ‌کس نمی‌خواهد در مورد عیب‌های خود فکر کند، اما اگر این سوال را بپرسید بهترین دوست شما با شما روراست و صادق خواهد بود.

81. آیا عزت نفس بالایی دارید؟

همه ما گاهی اوقات با ناامنی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم. و دانستن اینکه شما و بهترین دوستتان در این مبارزات شریک هستید، می‌تواند شما را حتی بیشتر به هم نزدیک کند. ناگفته نماند، زمانی که این کشمکش‌ها شما را پایین می‌آورد، می‌توانید روحیه یکدیگر را تقویت کنید.

82. چیزی که هیچکس در مورد شما نمی داند چیست؟

این می‌تواند چیزی شبیه به این باشد که دوست شما یک دفترچه یادداشت می‌کند، دوست دارد نقاشی کند یا کودکی را برای فرزندخواندگی قرار می‌دهد. این می‌تواند بسیار عمیق باشد، پس آماده باشید.

83. چقدر به فکر دیگران اهمیت می دهید؟

تا حدودی، همه برای همه مهم هستند که دیگران چه فکری می‌کنند. اما اینکه دوست شما چقدر به نظرات دیگران اهمیت می‌دهد به شما این امکان را می‌دهد که بدانید دوست شما چقدر نادیده می‌گیرد و افکار دیگران واقعاً چقدر بر نگرش و دیدگاه آنها تأثیر می‌گذارد.

84. آیا شما مذهبی هستید؟

این موضوع می‌تواند برای برخی مبهم باشد، اما خوب است بدانید که شما و بهترین دوستتان در مورد این موضوعات بزرگ چگونه موافق یا اختلاف نظر دارید.

نه تنها هنگام برنامه ریزی رویدادها از یک حس عملی کمک می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند تا باورهای آنها را درک کنید و شاید بهتر و روشن‌تر شوید.

85. در مورد کمک به بی خانمان ها چه احساسی دارید؟

این یک سکوی پرتاب برای هر نفر است. برخی احساس می‌کنند کمک برای کاهش نرخ بی‌خانمان‌ها حیاتی است، در حالی که برخی دیگر معتقدند کمک در واقع این امکان را فراهم می‌کند. آیا شما و بهترین دوستتان درباره این موضوع بسیار بحث برانگیز افکار یکسانی دارید؟

86. موضع شما در مورد سقط جنین چیست؟

این می‌تواند برای بسیاری از افراد موضوع حساسی باشد،اما این موضوع نباید با بهترین دوست شما باشد.

این موضوع مهمی است که بسیاری از افراد به اندازه کافی درباره آن صحبت نمی‌کنند. همچنین می‌تواند در مورد دیدگاه‌ها و انتخاب‌های شخصی بهترین دوست شما چیزهای زیادی را به شما نشان دهد. فقط به یاد داشته باشید که اگر هر دو دیدگاه‌های متفاوتی داشته باشید، گفتگو ممکن است داغ شود.

87. آیا هرگز فکر می کنید که جهان در صلح خواهد بود؟

آنها را وادار کنید تا کمی بیشتر در مورد جهان امروز فکر کنند و ببینند که آیا هر دوی شما خوش بین هستید یا فکر می‌کنید که دنیا محکوم به رنج برای همیشه است.

88. فکر می کنید چه چیزی می تواند به صلح آمیزتر شدن جهان کمک کند؟

این یک پیگیری عالی برای سوال فوق است. آنها فکر می‌کنند چه چیزی می‌تواند به بهتر شدن جهان کمک کند؟ شاید یکی از ایده‌های آنها چیزی باشد که شما هرگز به آن فکر نکرده‌اید.

89. اگر بتوانید یک چیز را در مورد جامعه تغییر دهید، آن چه چیزی است؟

این واقعاً مسائل مختلفی را که امروزه وجود دارد و بهترین دوست شما مهمترین آنها را می‌بیند، آشکار می‌کند. آیا شما دو نفر در این مورد یکسان هستید؟

90. اگر یک روز از زندگی شما باقی مانده باشد، آن را با خانواده می گذرانید یا به ماجراجویی می روید؟

برخی از افراد دوست دارند در کنار عزیزان خود استراحت کنند. دریابید که آیا بهترین دوست شما مانند شما فکر می‌کند یا اینکه شما دو نفر در دو طرف طیف قرار دارید.

91. وقتی از دنیا می روید، دوست دارید مردم شما را برای چه به یاد آورند؟

شاید این کاری باشد که قبلاً انجام داده‌اند، یا شاید چیزی باشد که هنوز می‌خواهند انجام دهند.

در هر صورت، این بینشی را در مورد اینکه فکر می‌کنند تعیین‌کننده‌ترین چیز در زندگی‌شان چیست،خواهد بود، و اینکه آیا با آنچه شما از زندگی می‌خواهید هماهنگ است، به شما می‌دهد.

92. یک چیز در لیست کارهای شما چیست که باید آن را تکمیل کنید؟

هر کسی یک چیزی را دارد که می‌خواهد قبل از تمام شدن روزهایش انجام دهد. آیا شما یکسان فکر می‌کنید؟ آیا لیست شما با بهترین دوست شما یکسان است یا مشابه؟

این سوال جالب که باید از بهترین دوست خود بپرسید می‌تواند به ماجراهای جدی منجر شود!

93. اولین کسی که دوستش داشتی کی بود؟

همه اولین عشق خود را به یاد می‌آورند. هر کس. این مانند دانستن شماره تلفن شما است – فراموش کردن آن غیرممکن است. این سوال یک راه سرگرم کننده برای بردن شما و دوستتان به خط حافظه است.

94. بزرگترین ناامنی شما چیست؟

همه ما ناامنی‌های خود را داریم! شاید دوست شما نسبت به لبخندش یا زخمی که بر روی بازویش به خاطر افتادن از روی دوچرخه‌اش روی دستش است، مطمئن نیست. لیست ناامنی‌هایی که افراد دارند می‌تواند به یک طومار تبدیل شود.

مهم است که ناامنی‌های دوستان خود را بدانید زیرا می‌خواهید آنها را کشف کنید.

95. چه چیزی را بیشتر در مورد خود دوست دارید؟

آه، این چیز زیبایی است وقتی می بینی کسی به شما نشان می‌دهد که چه چیزی را در مورد خودش دوست دارد، زیرا احتمالاً همان چیزی است که شما در مورد او دوست دارید. به همین دلیل این یکی از بهترین سوالات سرگرم کننده برای پرسیدن از بهترین دوستتان است.

96. همیشه می خواستی چه چیزی را امتحان کنی؟

این سوال برای اینکه هم شما را از روی کاناپه پایین بیاورد و هم چیزی را از لیست خود حذف کنید عالی است. رفتینگ رودخانه‌ای؟ بانجی جامپینگ؟ هر چه هست، باید با هم امتحانش کنید.

97. اگر بتوانید یک سال در هر جای دنیا زندگی کنید، کجا می بودید؟

این یکی از سوالات مورد علاقه ما برای پرسیدن از یک دوست است. زیرا اغلب به مقصدهای گوگل و املاک اجاره‌ای ختم می‌شود!

98. برای آخرین وعده غذایی خود چه می خورید؟

آیا پیتزا است؟ کالاماری؟ پاستا؟ استیک؟ صبر کنید، گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد. یا شاید یک سالاد میوه باشد. چه کسی می‌داند! اما شما می‌توانید این سوال را بپرسید و متوجه شوید.

99. روز عالی شما چه روزی خواهد بود؟

در ساحل با یک پسر بامزه که لوسیون برنزه کننده بر پشت شما می‌مالید؟ آیا با بهترین دوستان خود بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهید بدون اینکه مادرتان سر شما فریاد بزند؟ این سوال جالب که از بهترین دوستتان بپرسید می‌تواند به بهترین روز دنیا منجر شود!

جمع بندی

با کدام یک از این سوالات شروع می‌کنید؟ یادگیری چند سوال جالب برای پرسیدن از بهترین دوستتان، همراه با چند سوال عمیق، به شما کمک می‌کند که یکدیگر را خیلی بهتر بشناسید.

ممکن است فکر کنید همه چیز را می‌دانید، اما واقعیت ممکن است شما را شگفت زده کند! استفاده از این لیست از سوالات عمیق برای پرسیدن بهترین دوستتان فقط می‌تواند دوستی شما را بیشتر کند و پیوند شما را تقویت کند. بنابراین، ادامه دهید و بپرسید، پاسخ‌ها گویا خواهند بود.

admin
admin
چطور بود؟
+1
16
+1
30
+1
14
+1
15
+1
16
+1
13
+1
27

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان فعال

مطالب مرتبط